Į Vilnių atvyksta Lietuvos ir sąjungininkų karinė technika – ruošiamasi Kariuomenės dienos paradui

Nuo lapkričio 21 d. 19 val. į Upės gatvės atkarpą nuo Saltoniškių g. iki Baltojo tilto pradėjo važiuoti karinė technika, kuri dalyvaus Lietuvos kariuomenės dienos parade. Vilniaus miesto gyventojus ir svečius dar iki renginio kviečiame apžiūrėti Upės gatvėje išrikiuotas Lietuvos kariuomenės pėstininkų kovos mašinas „Vilkas“, savaeiges haubicas “PzH 2000“, sąjungininkų iš JAV tankus „Abrams“, pėstininkų kovos mašinas „Bradley“, savaeiges haubicas „Paladin“, Vokietijos kariuomenės tankus „Leopard“, pėstininkų kovos mašinas „Puma“ bei „Marder“.

Lapkričio 25 d. 12 val. Vilniuje vyks iškilmingas karių ir karinės technikos paradas, kuriuo bus paminėtos Lietuvos kariuomenės 105-osios atkūrimo metinės. Renginio metu Konstitucijos prospektu žygiuos daugiau nei 1400 Lietuvos ir sąjungininkų karių, o Vilniaus gyventojai ir miesto svečiai turės progą pamatyti daugiau nei 100 karinės technikos vienetų. Esant tinkamoms oro sąlygoms renginio svečius ir dalyvius skrydžiu virš Konstitucijos prospekto sveikins Karinių oro pajėgų orlaiviai, Lietuvoje NATO oro policijos misiją atliekantys naikintuvai bei JAV atakos sraigtasparniai AH-64 „Apache“.

Informaciją apie eismo apribojimus ir viešojo transporto tvarkaraščių pakeitimus, susijusius su kariuomenės dienos renginiu, galima rasti Vilniaus miesto savivaldybės svetainėje.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close