Tarptautiniame karate turnyre Olandijoje Kazlų Rūdos karatistai iškovojo pergales

Į tarptautinį jau daugiau nei 20 metų Olandijoje vykstantį Waterpoort cup turnyrą Kazlų Rūdos karate mokyklos „Shodan“ auklėtiniai vyko itin kovingai nusiteikę bei pasiruošę. Nepaisant ilgos kelionės, shodaniečiai puikiai startavo šiose gilias tradicijas turinčiose varžybose ir iškovojo 2 sidabro medalius. Šiose varžybose dalyvavo daugiau nei 250 dalyvių iš 8 Europos šalių, kurie atstovavo 26 klubams, jų tarpe ir 4 kovotojai iš Kazlų Rūdos – Tajus Tiško, Henrikas Grinevičius, Justas Binkauskas ir Jonas Pivnickas.
Vicečempionu savo amžiaus grupėje ir svorio kategorijoje tapo Tajus Tiško. Tajus pusfinalio kovoje įtikinamai įveikė savo varžovą, deja finalo laimėti nepavyko, ir pasipuošta vicečempiono taure. Vicečempiono vardą taip pat iškovojo ir Henrikas Grinevičius, kuris ant tamio lipo net 3 kartus. Henrikas įveikė pirmus savo du varžovus, deja finale pergalės pasiekti nepavyko, bet taip pat kaip komandos draugas Tajus, Henrikas džiaugėsi vicečempiono taure.

Garbingai kovojo ir patirties šiose varžybose taip pat sėmėsi Justas Binkauskas ir Jonas Pivnickas.

Kazlų Rūdos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ treneriai Tomas Struopus ir Matas Jonauskas džiaugiasi savo auklėtiniu startu tarptautinėse varžybose bei įgyta neįkainuojama patirtimi.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close