Pradedama vykdyti prevencinė priemonė „Neeksploatuojami automobiliai 2013”

Liepos 25 d. – rugpjūčio 1 d. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Birštono policijos komisariato (toliau – Birštono PK) Viešosios policijos poskyrio pareigūnai, siekdami užkardyti neeksploatuojamų, paliktų be priežiūros transporto priemonių laikymo bendro naudojimo vietose kontrolę, vykdys prevencinę priemonę „Neeksploatuojami automobiliai 2013“.

 

Birštono PK pareigūnai prašo gyventojų pranešti apie neprižiūrimus ir nenaudojamus bendro naudojimo automobilių stovėjimo vietose paliktus automobilius.

Šios priemonės metu bus vykdomi tiksliniai reidai, siekiant užfiksuoti vykdomus pažeidimus, nustatyti transporto priemonių savininkus ir raštu juos įspėti dėl transporto priemonių pašalinimo iš bendro naudojimo vietų. Už įspėjime nurodytų įsipareigojimų nevykdymą Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 51¹¹ straipsnyje „Neeksploatuojamos transporto priemonės laikymas bendro naudojimo vietose“ numatyta administracinė atsakomybė:

„Neeksploatuojamos, paliktos be priežiūros transporto priemonės laikymas bendro naudojimo vietose ir po savivaldybės, policijos ar kitos suinteresuotos institucijos pareigūno raštiško perspėjimo nesiėmimas priemonių ja pasirūpinti –

užtraukia baudą transporto priemonės savininkui nuo dviejų šimtų penkiasdešimties iki penkių šimtų litų.

Tokie pat veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio pirmojoje dalyje numatytą pažeidimą, –

užtraukia baudą transporto priemonės savininkui nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio litų su transporto priemonės konfiskavimu ar be konfiskavimo.“

Birštono PK pareigūnai, vykdydami prevencines priemones, ypatingą dėmesį skiria žmonių saugumui.  Policija prašo gyventojus teikti informaciją apie galimai daromus Kelių eismo taisyklių ir viešosios tvarkos pažeidimus, nusikalstamas veikas. Šią informaciją prašytume pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112, visą parą Birštono savivaldybėje patruliavimą vykdančiam policijos ekipažui mobiliuoju telefonu (8 698) 47188 arba anoniminiu Birštono policijos komisariato pasitikėjimo telefonu (8 319) 65 534.

 

Alytaus apskr. VPK Birštono PK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close