Per prevencines veiklas, siekiame vaikų gerovės

Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos, dirbančios su šeima Irena Danilevičienė ir Aistė Morkūnienė 2023 metų rugpjūčio- rugsėjo mėn. Prienų seniūnijoje gyvenantiems vaikams iš šeimų, kurioms taikoma atvejo vadyba, organizavo ir vykdė prevencines veiklas vaikams „Linas“.

Užsiėmimų metu per praktines užduotis, žaidimus, diskusijas bei pokalbius buvo siekiama sumažinti vaiko išgyvenamą chaosą bei atsakomybes, dėl artimos aplinkos nederamo elgesio ir išklausyti kiekvieno vaiko išgyvenimus. Kiekvienam susitikimui buvo skiriama pakankamai laiko, kad kiekvienas vaikas būtų išgirstas ir išklausytas. Užbaigiant grupės susitikimus, vaikams įteiktos padėkos ir saldžios dovanėlės. Džiaugiamės, kad vaikai išdrįso kalbėti apie juos supančias problemas, geranoriškai bendravo, dalinosi patirtimis bei noriai įsitraukė į praktinių užduočių atlikimą.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close