Psichologinė pagalba regėjimo negalią turintiems žmonėms – tai vaistai sielai

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Prienų filialas prisijungė prie Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro įgyvendinamo projekto „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“, kurio tikslas užtikrinti kompleksinių paslaugų šeimai teikimą ir plėtrą. Viena iš šių paslaugų – grupinės konsultacijos asmenims, patiriantiems sunkumų asmeniniame gyvenime ar šeimoje. Ne paslaptis, kad regėjimo negalią turintys asmenys patiria ne tik fizinių, bet ir psichologinių sunkumų: dėl patiriamo bejėgiškumo, dar vis pasitaikančių neigiamų aplinkinių reakcijų dažnai būna susirūpinę, liūdi ar pyksta. Tai, be abejo, persiduoda ir kitiems šeimos nariams, jiems taip pat nelengva psichologiškai. Todėl galimybė prisijungti prie projekto mums yra kaip sielos vaistai.

Projekte dalyvauja 12 asmenų, kuriems organizuojami psichologiniai užsiėmimai kartą per savaitę. Jau pirmojo užsiėmimo metu psichologė Evelina užmezgė ryšį su grupės dalyvėmis, atsirado tarpusavio pasitikėjimas bei tikėjimas, kad gausime naudingų žinių ir patarimų, kuriuos galėsime pritaikyti gyvenime.

Esame dėkingi Socialinių paslaugų centrui, projekto kooordinatorei Liudai Šeškuvienei, socialinei darbuotojai Aušrai Šliaužienei ir psichologei Evelinai už pakvietimą dalyvauti projekte ir bendradarbiavimo stiprinimą.

LASS Prienų filialo pirmininkė Irena Karsokaitė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close