KĄ DARYTI, KAI SUGEDO MAŠINA, O VAŽIUOTI BŪTINAI REIKIA?

Automobilių nuoma yra labai naudinga paslauga, juk pasitaiko, kai kuriam nors iš mūsų reikia pervežti krovinius persikraustant iš vienos vietos į kitą; arba netikėtai sugenda nuosavas automobilis, o mums būtinai reikia kur nors nuvykti.

Kaip vyksta nuomojamo automobilio užsakymas?

Automobilį gali išsinuomoti ne tik fiziniai, bet ir juridiniai asmenys, todėl juo galima naudotis tiek asmeniniais, tiek darbo reikalais. Automobilį nuomai patariama užsisakyti iš anksto, susisiekus su šią paslaugą teikiančia įmone internete. O jeigu mašiną norima labai skubiai rezervuoti, tai galima padaryti paskambinus telefonu.

Telefono numeriai įprastai būna skelbiami automobilius nuomojančių įmonių internetinėje svetainėje. Automobilius galima užsakyti pagal jų dydį ir konkretų modelį. Jei laiku neatvykstama pasiimti mašinos ir apie tai paslaugos teikėjui nepranešama iš anksto, rezervacija yra atšaukiama. Prieš paimant nuomotą automobilį reikia palikti nustatytą užstatą.

Kokiam laikui galima išsinuomoti automobilį?

Automobilį galima išsinuomoti ne tik kelioms dienoms, bet ir ilgesniam laikui. Įprastai trumpiausias automobilio nuomos terminas – tai viena para, skaičiuojant nuo mašinos rezervacijos pradžios. Automobilio nuomą galima pratęsti, tačiau apie pratęsimą turi būti pranešta ne vėliau, kaip likus parai iki nuomos sutarties pasibaigimo.

Jeigu automobilis savininkui negrąžinamas sutartu laiku, papildoma para už jo naudojimą dažniausiai pradedama skaičiuoti, praėjus vienai valandai nuo sutartyje nustatyto laiko. Jei mašina grąžinama anksčiau, už nepanaudotas rezervacijos dienas pinigai nėra grąžinami.

Kas neįskaičiuojama į automobilio nuomos kainą?

Į automobilio nuomos kainą neįskaičiuojamas kuras. Nors išnuomojant jo degalų bakas yra pripiltas pilnas, jį grąžinus, degalų bake turi būti tiek pat, kiek išvažiuojant. Taip pat į nuomos kainą neįskaičiuojamos jo valymo išlaidos, nes mašina išnuomojama švari, tad tokia pat turi būti ir grąžinama. Be to, visi kelių mokesčiai, stovėjimo ir kitokias išlaidas turi sumokėti pats nuomininkas.

Kur geriausia nuomotis automobilį tiems, kurie gyvena pajūrio zonoje?

Jei gyvenate uostamiestyje arba aplink jį esančiuose Skuodo, Kretingos, Plungės, Šilutės, Klaipėdos rajonuose arba Neringos savivaldybės teritorijoje, patogiausia automobilį išsinuomoti pigiai Klaipėdoje.  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close