KOKIUS SEIFUS RASITE SPECIALIZUOTOSE JŲ PARDUOTUVĖSE?

Gyvenimas laisvoje šalyje akivaizdžiai kasdien gerėja, tad vis daugiau žmonių namuose laiko ne po vieną, o keletą materialiai ir galbūt netgi privačiai jiems brangių daiktų, kuriuos derėtų apsaugoti nuo smalsių pašalinių žmonių akių bei svetimo turto pasigviešusių piktadarių kėslų. Šį tikslą pasiekti padeda kokybiškas namų seifas.

Kokios yra pagrindinės seifų rūšys?

Paklausiausios seifų rūšys šiuo metu yra šios – tai seifai atsparūs įsilaužimui, ugniai, seifai, skirti ginklams, raktams laikyti. Dar yra seifai, mūrijami į sieną, montuojami į baldus, grindis, spintos pavidalo seifai, skirti dokumentams laikyti.

Taip pat esama seifų, skirtų medikamentams, specifinėms cheminėms medžiagoms, gautiems laboratorinių tyrimų duomenims laikyti ir pan. Kaip atskira kategorija yra išskiriami seifai, kurie skirti viešbučiams. Dar seifai yra skirstomi pagal esamą jų užrakto pobūdį – raktiniai, kodiniai ir biometriniai.

Kuo ypatingi sieniniai ir baldiniai seifai?

Sieniniai seifai yra montuojami į specialiai paruoštą angą sienoje. Jie užima labai mažai vietos, be to, juos lengva paslėpti. Trūkumas tik vienas, jiems įrengti namuose reikia atlikti tam tikrus darbus – paruošti sienoje tuščią ertmę, po seifo montavimo imtis reikiamos apdailos. O baldiniai seifai gali būti tvirtinami varžtais ne tik baldų viduje, bet ir prie grindų arba sienos. Svarbu jiems surasti pačią tinkamiausią vietą, kuri būtų pašaliniams asmenims nepastebima.

Kaip organizuojama prekyba seifais specializuotose jų parduotuvėse?

Specializuotose seifų parduotuvėse prekiaujama ne tik pačiais seifais, bet ir jiems reikalingais priedais. Tarp parduodamų seifų yra ne tik anksčiau minėti, bet ir šarvuoti seifai. Parduodami ir prabangūs seifai.

Esama ir depozitinių seifų. Tai tokie seifai, į kuriuos pinigus ar brangenybes pro tam tikrą ertmę galima įdėti, neatidarius jų durelių. Išimti jiems patikėtą turtą galima tik atrakinus jų spyną. Be seifų čia dar galima įsigyti metalines spintas, seifų spynas, seifams pritaikytus ginklų laikiklius. Specializuota seifų parduotuvė Saffort savo pirkėjams, kurie prekes įsigyja internetu, garantuoja patogų įsigytų prekių pristatymą į namus. Šios parduotuvės salonai veikia Vilniuje ir Kaune. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close