Socialinės darbuotojos dirbančios su šeimomis J. Petkienė ir J. Lučkienė, rugpjūčio 7-11 dienomis Šilavoto ir Balbieriškio seniūnijose organizavo Prevencinę vaikų vasaros stovyklą. Užsiėmimų ir bendrų veiklų metu buvo ugdomi vaikų pozityvaus bendravimo ir bendradarbiavimo, sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo įgūdžiai. Taip pat buvo skatinamas vaikų pasitikėjimas savimi, kūrybiškumas, vaikų gebėjimas atsispirti neigiamai aplinkos įtakai.

Prie šios iniciatyvos prisidėjo ir socialiniai partneriai. Dėkojame Prienų visuomenės sveikatos biuro specialistėms Evelinai, Birutei ir Eglei, Prienų PK bendruomenės pareigūnei I. Raškevičienei, Šilavoto laisvalaikio salės renginių organizatorei S. Blėdienei bei Šilavoto bibliotekos bibliotekininkei K. Tamašauskienei už vaikams pravestas prevencines paskaitas – diskusijas, edukacinius užsiėmimus.

Informaciją ruošė: socialinės darbuotojos dirbančios su šeimomis J. Petkienė ir J. Lučkienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close