Į ką atkreipti dėmesį renkantis piniginę?

Nors mūsų šalyje stengiamasi kuo dažniau atsiskaitinėti banko kortelėmis ir vengti atsiskaitymų grynaisiais pinigais, daugelis vis dar turime pinigines. Ir nors jos glūdi rankinėje ar kišenėje – nėra nematomos ir tikrai nelaikytinos nereikšmingu daiktu. Laikyti pinigus kišenėse yra nepatogu. Monetos gali lengvai išsibarstyti, o banknotus galime pamesti arba neapdairiai išskalbti. Tinkamai parinkta piniginė, tiek moterims, tiek vyrams, gali būti gražus, funkcionalus ir stilingas aksesuaras. Negana to, tai gali būti ir solidi dovana įvairiomis progomis. Piniginių esama įvairių tipų, todėl pravartu žinoti kaip išsirinkti tinkamiausią piniginę. Apžvelkime keletą patarimų:

  • Nesvarbu, ar norite piniginės sau, ar ketinate ją dovanoti, ji turi būti pagaminta iš kokybiškų medžiagų. Populiariausios yra odinės piniginės, todėl svarbu gera odos kokybė, lygios ir tiesios siūlės, kokybiški užsegimo elementai. Kokybiškų piniginių galite rasti interneto svetainėje bakli.lt.
  • Piniginės vyrams gali būti atidaromos horizontaliai arba vertikaliai, būti perlenkiamos kaip knygelė ar sulankstomos. Perlenkiamą ar vertikalią piniginę patogu nešiotis rankinėje ar vidinėje švarko kišenėje, bet jos netilps į kelnių ar džinsų kišenes. Tam geriau tiks sulankstoma piniginė.
  • Jei nemėgstate nešiotis monetų, rinkitės piniginę be skyrelio monetoms. Tuomet ir sulankstyta piniginė bus plonesnė ir patogesnė. Visose vyriškose piniginėse yra skyrelis banknotams ir kišenėlių kortelėms bei skyrelis su langeliu vairuotojo pažymėjimui.
  • Skirtingoms valiutoms rinkitės piniginę su keliais skyreliais banknotams.
  • Moteriškos piniginės dažniausiai yra sudarytos iš kelių atvirų ir užsegamų skyrelių. Juose laikomi nesulankstyti banknotai, o skyreliai monetoms yra užsegami. Taip pat moteriškose piniginėse esama ir daugiau kišenėlių įvairioms kortelėms. Tačiau galima rasti ir sulankstomų moteriškų piniginių. Jos pasižymi funkcionalumu ir kompaktiškumu.
  • Jeigu visiškai nemėgstate grynųjų pinigų, o turite daug plastikinių kortelių, jums tikriausiai vertėtų įsigyti kortelių dėklą.
  • Iš tiesų pravartu susimąstyti, ar jums tikrai verta turėti vieną didelę piniginę, kurią nevisada patogu nešiotis. Galbūt verčiau įsigyti kelias mažesnes skirtingiems atvejams.

Be piniginės sunku išsiversti. Ji nuolatos būna su mumis. Todėl svarbu jos funkcionalumas ir kokybė, kad pamėgta piniginė tarnautų nevieną dieną.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close