„Duonos ir ugnies“ festivalis Prienuose – šauniausios vasaros palydėtuvės

                         Paskutinį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 26 d., Prienuose vyks trečiasis „Duonos ir ugnies“ festivalis. Pamažu gražia tradicija tampantis renginys šiemet miestelėnams ir miesto svečiams siūlo išties turiningą programą – puikius ansamblių „Sare Roma“ ir „Hansanova“ koncertus, įspūdingus ugnies ir lazerių šou, įtraukius edukacinius užsiėmimus, mugę, pramogas bei staigmenas mažiems ir dideliems Prienų Beržyno parke.

                     Festivalis vyks trijose skirtingose parko erdvėse – Beržyno parko žaliojoje erdvėje, mažojoje bei didžiojoje scenose. Žaliojoje erdvėje kviesime pasigrožėti ir paskanauti Gardžiausio patiekalo konkurso dalyvių suvežtomis vaišėmis, sudalyvauti edukacinėse programose. „Duonos ir ugnies“ festivalio metu galėsite išbandyti šakočio kepimą, javų kūlimą, duonelės kepimą ant žarijų arba duonkepėje. Vesti edukacinių programų pakviesti ir Lietuvos tautinių mažumų atstovai, kurių viliamės sulaukti ne vieno. Žaliojoje erdvėje visos šventės metu taip pat veiks pramogos mažiesiems, duonos gamintojų, amatininkų ir prekybininkų mugė, kurioje rasite, ne tik kuo papuošti savo buitį, bet ir ko paskanauti. O, kad dalyvaujant edukacijose, naršant mugėje ar vaišinantis gardžia duonele niekur nedingtų puiki nuotaika, jaukią ir autentišką atmosferą savo pasirodymais kurs folkloro kolektyvų sambūrio „Oi, būdavo, būdavo…“ dalyviai.

                         Vakarėjant pagrindinis veiksmas vyks mažojoje scenoje, kurioje – jungtinis folkloro kolektyvų sambūrio „Oi, būdavo, būdavo…“ dalyvių pasirodymas ir kolektyvų apdovanojimai. Susirinkusiuosius sveikins renginio globėjas – Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, kiti Prienų r. savivaldybės vadovai, užsienio delegacijų atstovai. Bus apdovanoti Prienų rajono savivaldybės organizuojamo konkurso „Tapkime žydinčia savivaldybe“ bei Gardžiausio patiekalo konkurso nugalėtojai.

                         Saulės laidos lauksime prie didžiosios scenos, kurioje senovinės muzikos grupė „Hansanova“ nukels į viduramžius ir leis patirti tikrą to laikmečio linksmybių dvasią. Tiek pat daug gražių emocijų susirinkusiems dovanos ir kiti atlikėjai. Aistringai ir virtuoziškai atliekama muzika, uždegantys šokiai, įspūdingi sceniniai kostiumai… visa tai ir dar daugiau – ansamblio „Sare Roma“ koncerte. Vakarinėje šventės dalyje visus kviesime pagerbti ugnį. „Karštą“ pasirodymą demonstruos „Ugnies teatro“ šokėjai, o magija dvelkiančią atmosferą dar labiau sustiprins lazerių instaliacijos. Festivalio vietą puošę šiaudinės skulptūros, kurias surišti padėjo mūsų miestelio žmonės, sutemus sukvies į ugnies, vandens, žemės ir žmogaus bendrystės misteriją.

Prienų kultūros ir laisvalaikio centro informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close