Bus gabenamas didžiagabaritinis krovinys

Prienų rajono savivaldybė informuoja, kad rugpjūčio 21 d. prasidėjo trasos paruošiamieji darbai didžiagabaritinio krovinio gabenimui (kelio Nr. 130 Kaunas-Prienai-Alytus žiede ties Prienų m.). Konkreti krovinio gabenimo data yra konfidenciali.
Krovinys Prienų rajone bus gabenamas valstybinės reikšmės keliais Nr. 130 Kaunas–Prienai–Alytus, Nr. A16 Vilnius–Prienai–Marijampolė,Nr. 3304 Balbieriškis–Jiestrakis–Plutiškės, Nr. 3303 Balbieriškis–Krokialaukis.
Minėtų kelių ruožuose pagal poreikį bus atlikti kelio platinimo darbai, klojamos plokštės krovinio gabenimui ir kt. Visi kelių atstatymo darbai turėtų būti užbaigti iki š. m. lapkričio mėn. pabaigos. Darbus atlieka UAB „Autokausta“.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close