Birštono savivaldybės demografinė situacija negerėja

Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjos Renatos Akelienės pateiktais duomenimis, nuo 2013 metų sausio 1 dienos iki liepos 15 dienos Birštono savivaldybėje savo nuolatinę gyvenamąją vietą buvo deklaravę 4 939 asmenys (2013 sausio 1 d. buvo 4 975).

Per 6 mėnesius gyvenamąją vietą deklaravo 115 žmonių, o išvykimą – 34. Birštono mieste pagal deklaracijos duomenis gyvena 2 954 žmonės, o kaimiškoje vietovėje – 1 985.

Per pirmąjį pusmetį gimė 22 kūdikiai: 9 mergaitės ir 13 berniukų. Užsienyje gimę užregistruoti 6 vaikai, kaimiškoje vietovėje – 11, mieste – 5.

Liūdnai atrodo statistika, kai žiūrime į gimimų ir mirčių santykį. Nuo sausio 1 d. iki liepos 1d. Birštono savivaldybėje užregistruotos net 58 mirtys, kai tuo tarpu praėjusiais metais 56 mirtys buvo per visus metus. Anapilin iškeliavo 32 moterys ir 26 vyrai.

Nedaug per minimą laikotarpį užregistruota ir santuokų – tik 21, tarp jų 12 bažnytinių ir 9 – Civilinės metrikacijos skyriuje.

Per I pusmetį buvo nutrauktos 5 santuokos.

Stasė Asipavičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close