KAS DARBE PADEDA NUO PAVOJŲ APSAUGOTI RANKAS?

Rankas darbe galima nušalti, nusideginti, susižeisti, nutvilkyti pavojingomis cheminėmis medžiagomis. Jas nuo visų šių išvardintų pavojų galima apsaugoti įsigijus patikimas darbines pirštines. Šiuolaikinės darbinės pirštinės yra pasiūtos iš elastingo ir tuo pačiu tvirto audinio.

Kokie kokybiniai reikalavimai yra keliami darbinėms pirštinėms?

Darbinių pirštinių reikia tada, kai dirbama statybose, sandėliuose, miške, žemės ūkyje, remonto dirbtuvėse, laboratorijose, gesinami gaisrai, atliekami įvairius apdailos darbus ir pan. Todėl nestebina tai, kad darbo pirštinėms yra keliami tokie reikalavimai, kaip saugumas, atsparumas šalčiui, drėgmei, karščiui, pavojingoms cheminėms medžiagoms.

Pastaruoju atveju, kai dirbant galima nusideginti rankas rūgštimi, reikia rinktis tokias darbo pirštines, kurios yra aplietos lateksu, nes tada jos suteikia didesnė apsaugą. Dirbant sode ir darže labiausiai tinka megztos darbinės pirštinės.

Kada kokių darbinių pirštinių reikia?

Dirbant lauke žiemą yra reikalingos šiltos, šalčiui ir vėjui atsparios pirštinės. Jeigu dirbama sode, darže, tada labiausiai tinka megztos pirštinės. Jų esama įvairių dydžių, skirtų vyrams, moterims ir vaikams. Grožio sferos, buitiniams darbams, medicinos srities darbuose yra reikalingos vienkartinės pirštinės.

Guminės pirštinės yra būtinos dirbant su elektros instaliacijomis. Jei dirbate statybose, tada reikalingos pirštinės pagamintos iš labai stipraus audinio. Statybininkai renkasi odines, sintetinio audinio arba aplietas lateksu pirštines.

Kuo pasižymi vienkartinės darbinės pirštinės?

Daugelyje atvejų yra reikalingos vienkartinės pirštinės. Labai svarbu yra atkreipti dėmesį į tai, iš kokios medžiagos jos yra pagamintos. Jeigu šios paskirties pirštinės yra pagamintos iš nitrilo, tada jos labai praverčia, kai reikia atlikti ypatingo kruopštumo reikalaujančius darbus. Nitrilo pirštines naudoja grožio salonų darbuotojos, kosmetologės. Šios rūšies pirštinės puikiai apsaugo rankas nuo riebalų, įvairių tepalų ir išorinio poveikio. Jos yra įvairių spalvų, todėl nėra sudėtinga pasirinkti tokias, kurios atitiktų estetinį skonį.

Kaip geriausia įsigyti darbines pirštines?

Visas darbines pirštines pigiau galima įsigyti internetinėje prekyboje. Perkant internetu, pirštinės per labai trumpą laiką pristatomos pirkėjui. Jei esate darbų vykdytojas ir turite kolektyvą aprūpinti darbinėmis pirštinėmis, tada geriausia jas pirkti urmu, nes taip sutaupysite ne tik laiką, bet ir pinigus.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close