Kokio tipo kartono dėžės tinkamos siuntų gabenimui?

Kartoninės dėžės yra vienas iš dažniausių naudojamų sprendimų daiktų transportavimui ar siuntų gabenimui. Šio tipo dėžės yra gana pigus, ekonomiškas ir saugus daiktų transportavimo būdas. Kartoninės dėžės yra ne tik plačiai naudojamos siuntų gabenimui ar daiktų transportavimui, bet ir jų saugojimui, sandėliavimui. Nors esminė kartoninių dėžių paskirtis yra apsaugoti daiktus gabenimo metu, tačiau ji taip pat gali būti ir stilinga siuntos pakuotė, kurią galite papuošti savo įmonės logotipu, šūkiu, ar suteikti norimą dizainą, spalvą. Tokiu būdu klientai gaus itin profesionaliai ir estetiškai supakuotą siuntą.

Siunčiant siuntas, ypač dideliais atstumais, tampa svarbu pasirinkti tinkamas dėžes, jog daiktai kuo saugiau nukeliautų į reikiamą vietą. Nors šiais laikais kartoninių dėžių pasirinkimas yra platus, galite rinktis iš įvairių dydžių, formų, tipų bei kitų savybių dėžių, tačiau ne visi žino kaip išsirinkti tinkamiausio tipo kartonines dėžes, jog šios labiausiai atitiktų poreikius ir atliktų savo funkcijas.

Siuntų gabenimui kartoninės dėžės dažniausiai yra gaminamos iš skirtingo storio kartono, kuris yra trijų tipų: viengubos sienelės, dvigubos sienelės bei trigubos sienelės gofro kartono. Kiekvienas dėžės tipas turi savo privalumų, tačiau svarbiausia atsižvelgti į tai, kokio tipo dėžės jums labiausiai gali prireikti. Kartoninės dėžės pagal kartono tipą skiriasi tuo, jog kuo daugiau gofruoto popieriaus, tuo kartonas yra tvirtesnis, kietesnis ir atsparesnis smūgiams. Todėl jeigu gabenate brangius, ar galinčius dūžti daiktus, rekomenduojama rinktis dėžes su dvigubomis ar trigubomis sienelėmis, tačiau jeigu gabensite įprastus daiktus, kuriems negalėtų stipriai pakenkti išorės poveikiai, tuomet galite rinktis dėžes su mažesniu sienelių skaičiumi.

Prieš įsigyjant reikiamą dėžę, taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kokio dydžio dėžių jums reikės. Įprastų daiktų gabenimui tiks ir standartinių dydžių dėžės, tačiau jeigu jums reikia gabenti didesnių gabaritų daiktus, gali būti, jog reikės užsisakyti dėžes pagal individualius išmatavimus. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į norimą dėžės formą, priklausomai nuo to, kokius daiktus siųsite. Daugiau informacijos apie kartonines dėžes ir jų pasirinkimą galite rasti čia: https://www.kartonodezes.lt/dezes-siuntoms

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close