Keramiko Algimanto Kazlausko paroda „Kristalinė keramika”

Parodoje ekssponuojami 43 darbai. Darbus galima įsigyti. 

Kūryba, grožis, menas visus mus lydi nuo gimimo. Tai yra pagrindinis būdas išreikšti save. Mokytis, tobulėti, judėti pirmyn, stebinti net ir save yra svarbiausi veiksniai skatinantys progresą, gyvenimui suteikiantys pilnatvės pojūtį. Kaip veiksmas išlaisvina energiją, taip kūryba išlaisvina sielą, įkvepia mylėti – tai yra didžiulė jėga keičianti visatą. Kviečiu pažvelgti į mano vaizduotės pasaulį, kuriame gyvena skulptūra. Keramika, fotografija, objektai ir paskutinių metų žaidimai su cinko – silicio kristalais; atrasti naujų sąlyčio taškų su savimi ir mus supančia aplinka. Daugelis kūrinių yra išdegti 1200 laipsnių temperatūroje, anagama – rytietiško tipo krosnyje.

Birštono sakraliniame muziejuje paroda veiks iki rugsėjo 11 d.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close