2023 m. liepos 22 d., po sunkios ligos, Marijampolės ligoninėje, mirė teologijos licenciatas, kunigas Remigijus Gaidys.

Kun. Remigijus Gaidys gimė 1965 m. liepos 18 d. Jonavoje.

1972 – 1983 m. mokėsi Jonavos IV vidurinėje mokykloje.

1986 – 1990 m. studijavo Kauno tarpdiecezinėje kunigų seminarijoje. Dar būdamas klieriku įstojo į Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo kunigų marijonų vienuoliją.

1991 m. vasario 24 d. buvo pašventintas kunigu.

1993 – 1997 m. studijavo Romoje.

Kunigas Remigijus Gaidys darbavosi šiose pareigose:

nuo 1991 m. kovo 4 d. – Kauno Arkikatedros – Bazilikos parapijos vikaras;

nuo 1991 m. gegužės 30 d. – Kauno Švč. Jėzaus Širdies parapijos vikaras;

nuo 1991 m. liepos 31 d. – Marijampolės Šv. arkangelo Mykolo parapijos vikaras;

nuo 1997 m. spalio 16 d. – Marijampolės katalikiškos marijonų gimnazijos direktorius;

nuo 2003 m. rugsėjo 8 d. – Slavikų Šv. Onos parapijos klebonas;

nuo 2004 m. gegužės 12 d. – Šunskų Šv. Marijos Magdalietės parapijos klebonas;

nuo 2006 m. spalio 31 d. – įkardinuojamas Vilkaviškio vyskupijoje;

nuo 2007 m. spalio 31 d. – Marijampolės apskrities policijos kapelionas;

nuo 2017 m. birželio 13 d. – Plutiškių Šv. Juozapo ir Šilavoto Švč. Jėzaus Širdies parapijų klebonas.

Kunigas Remigijus Gaidys buvo Dievui ir Bažnyčiai atsidavęs kunigas, kuris savo tarnystės metais darbavosi ne tik su jam patikėtų parapijų žmonėmis, bet ir marijonų gimnazijoje bei tarp Marijampolės apskrities policijos pareigūnų. Visi jį atsiminsime kaip nuoširdų, šviesų ir gerą humoro jausmą turėjusį kunigą. Kunigiškos tarnystės metu Vilkaviškio vyskupijoje nesiekė aukštų pareigų ar garbės sau, bet ypatingai puoselėjo pamaldumą Švč. Jėzaus Širdžiai ir Šv. Marijai Magdalietei. Būtent šios Šventosios šventėje ir iškeliavo į Dangiškojo Tėvo namus. Kunigas Remigijus jautė artimą ryšį su gamta, nuolat rūpinosi bažnyčių, kuriose darbavosi aplinka, daug metų puoselėjo bitininkystę.

Kunigas Remigijus Gaidys bus pašarvotas liepos 23 d. nuo 15 val. Šilavoto Švč. Jėzaus Širdies bažnyčioje. Šv. Mišios už mirusįjį Šilavoto bažnyčioje bus aukojamos liepos 24 d. 18 val. ir prieš išlydint į palaidojimo vietą liepos 25 d. 10 val. Laidotuvių Šv. Mišios bus aukojamos liepos 25 d. (antradienį) 13 val. Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo parapijos bažnyčioje. Po Šv. Mišių kun. Remigijus, kaip pats pageidavo, bus palaidotas šios bažnyčios šventoriuje.

Amžinąjį atilsį duok mirusiam, Viešpatie!

Vilkaviškio vyskupijos kurija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close