Prienuose į medį rėžėsi autobusas

Liepos 12 d. apie 19 val. 20 min. Prienuose, Kauno g., autobusas „Temsa MD 9LE“, vairuojamas vyro (gim. 1957 m.), nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į pakelės medį. Pirminiais duomenimis, vairuotojui sutriko sveikata. Per eismo įvykį sužaloti moteris (gim. 1945 m.), moteris (gim. 1943 m.), vyras (gim. 1973 m.) ir autobuso vairuotojas, kurie pristatyti į Kauno klinikas. Taip pat sužaloti moteris (gim. 1964 m.), moteris (gim. 1978 m.) ir nepilnametis (gim. 2010 m.), kurie pristatyti į Prienų į ligoninę, nepilnametė (g. 2010 m.), nepilnametė (g. 2011 m.), nepilnametis (g. 2012 m.), kurie suteikus med. pagalbą, gydomi ambulatoriškai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close