LK pranešimas: Pratybose „Blauen Express” Lietuvos, Prancūzijos ir Vokietijos kariai vykdo bendras užduotis

Created with RNI Films app. Profile 'None'

Liepos 10 d. Lietuvos kariuomenės Gaižiūnų poligone (Jonavos r.) vyko Lietuvos kariuomenės ir Prancūzijos-Vokietijos brigados bendros pratybos „Blauen Express”. Pratybų eigą stebėjo NATO karinio komiteto pirmininkas admirolas Robas Baueris, Lietuvos kariuomenės vadas generolas Valdemaras Rupšys, NATO jungtinių pajėgų vadavietės Brunsume  vadas generolas Guglielmo Luigi Miglietta, NATO daugianacionalinio šiaurės rytų korpuso vadas gen. ltn. Jürgen-Joachim von Sandrart.

Liepos 9-15 d. vykstančiose bendrose Lietuvos kariuomenės ir Prancūzijos-Vokietijos brigados pratybose „Blauen Express” kariai treniruojasi vykdyti gynybines ir puolamąsias operacijas, dalyvauja koviniuose šaudymuose. Pratybose dalyvauja apie 400 Prancūzijos-Vokietijos brigados ir beveik 100 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo pėstininkų bataliono karių su įvairia sunkiąją technika, tarp jų – pėstininkų kovos mašinos “Vilkas”, keturratės ginkluotos žvalgybos mašinos „Fennek” ir Prancūzijos kariuomenės šarvuoti transporteriai „Griffon”, sunkiosios šarvuotos mašinos AMX-10RC ir lengvosios šarvuotos žvalgybos mašinos VBL.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close