KOKIĄ ĮRANGĄ BŪTINA TURĖTI VONIOS KAMBARYJE?

Pats svarbiausias vonios kambario įrenginys yra geras vandens maišytuvas, po to seka praustuvas, klozetas. Tarp vandens maišytuvų populiariausi yra termostatiniai, kurių dėka išvengiama staigių vandens temperatūros pasikeitimų, taupiau naudojamas vanduo. Todėl jie suteikia daugiau komforto ir yra ekonomiškai patrauklesni.

Kaip efektingiau išnaudoti vonios kambario erdvę?

Jei vonios kambarys nėra pakankamai didelis, tada reikia labai efektyviai išnaudoti kiekvieną jo ploto centimetrą. Tinkamam šios patalpos erdvės išnaudojimui daug reikšmės turi tai, kokį praustuvą pasirinkote. Jeigu bute gyvenama dviese arba trise, tada geriausia būtų vonioje turėti pakabinamą praustuvą su spintele virš jo, nes jis užima mažiau vietos nei pastatomas praustuvas. Jei šeima yra gausi, tada vis dėlto praktiškiau būtų turėti dvigubą praustuvą, nes tai leistų šeimos nariams greičiau baigti rytinį prausimąsi.

O jeigu vonioje dar yra įrengtas ir tualetas, tada vertėtų apsvarstyti, koks klozetas geresnis – pakabinamas, ar pastatomas, ar liko dar vietos tokiems tualetiniams santechniniams įrenginiams, kaip bidė ir pisuarui. Nes jeigu patalpoje labai ankšta, tada tektų tenkintis tik klozeto įranga.

Kur namuose laikyti skalbimo mašiną?

Skalbimo mašina – tai didelių gabaritų buitinė technika, todėl namuose nelengva jai surasti patogią ir tinkamą vietą, nes  panorėjus, jos lengvai neperkelsi iš vienos vietos į kitą. O be skalbimo mašinos dabar vargu ar kas norėtų verstis, nes šiuolaikinės skalbimo mašinos atlieka daugybę veiksmų – jos pirmiau sumirko skalbinius, paskui juos skalauja ir skalbia, pasirinkus norimą režimą, ir galiausiai išgręžia.

Dažniausiai nusprendžiama skalbimo mašiną pastatyti virtuvėje. Čia ji paslepiama po stalviršiu arba įkurdinama kampinėje spintelėje. Bet jeigu šiam prietaisui virtuvėje per maža vietos, jį galima perkelti kitur – į vonios kambarį arba koridorių.

Kuri vieta namuose skalbimo mašinai yra pati geriausia?

Jei vonios kambaryje skalbimo mašinai pakanka vietos, tai ją geriausia ten ir laikyti, nes iš anksto galima į ją sukrauti nešvarius skalbinius, paslepiant juos nuo pašalinių akių. O ant jos paviršiaus galima susidėti smulkius vonios kambaryje reikalingus higienos reikmenis – muilą, kremus, dezodorantus, skutimosi reikmenis ir kt.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close