BIRŠTONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2023 M. BIRŽELIO 29 D. POSĖDŽIO DARBOTVARKĖ

1. Dėl Birštono sveikatos centro kūrimo inicijavimo. Pranešėja – Savivaldybės gydytoja Eglė Grinevičienė.

2. Dėl leidimo dalyvauti Birštono sveikatos centro veikloje. Pranešėja – Savivaldybės gydytoja Eglė Grinevičienė.

3. Dėl Birštono savivaldybės 2023 m. visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos patvirtinimo. Pranešėja – Savivaldybės gydytoja Eglė Grinevičienė.

4. Dėl viešosios įstaigos Birštono pirminės sveikatos priežiūros centro valdymo struktūros ir pareigybių sąrašo patvirtinimo. Pranešėja – Savivaldybės gydytoja Eglė Grinevičienė.

5. Dėl viešosios įstaigos Birštono pirminės sveikatos priežiūros centro paslaugų kainų patvirtinimo. Pranešėja – Savivaldybės gydytoja Eglė Grinevičienė.

6. Dėl ilgalaikio ir trumpalaikio materialiojo turto perdavimo patikėjimo teise pagal patikėjimo sutartį viešajai įstaigai Birštono pirminės sveikatos priežiūros centrui. Pranešėjas – Savivaldybės administracijos Ūkio, turto ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Gintautas Žilys.

7. Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Birštono šiluma“ 2021–2022 metų investicijų, nenumatytų uždarosios akcinės bendrovės „Birštono šiluma“ 2021–2023 metų investiciniame plane, sąrašo. Pranešėjas – Savivaldybės administracijos Ūkio, turto ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Gintautas Žilys.

8. Dėl UAB „Birštono vandentiekis“ teikiamų atlygintinų paslaugų kainų patvirtinimo. Pranešėjas – Savivaldybės administracijos Ūkio, turto ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Gintautas Žilys.

9. Dėl akcinės bendrovės Birštono sanatorijos „Versmė“ paimtos banko paskolos dydžio padidinimo. Pranešėjas – Savivaldybės administracijos Ūkio, turto ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Gintautas Žilys.

10. Dėl ilgalaikio materialiojo turto perdavimo Birštono gimnazijai valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise. Pranešėjas – Savivaldybės administracijos Ūkio, turto ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Gintautas Žilys.

11. Dėl sutikimo perimti valstybės turtą Birštono savivaldybės nuosavybėn ir jo perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise Birštono gimnazijai. Pranešėjas – Savivaldybės administracijos Ūkio, turto ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Gintautas Žilys.

12. Dėl sutikimo perimti valstybės turtą Birštono savivaldybės nuosavybėn ir jo perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise Birštono viešajai bibliotekai. Pranešėjas – Savivaldybės administracijos Ūkio, turto ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Gintautas Žilys.

13. Dėl sutikimo perimti valstybės turtą Birštono savivaldybės nuosavybėn ir jo perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise Birštono viešajai bibliotekai. Pranešėjas – Savivaldybės administracijos Ūkio, turto ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Gintautas Žilys.

14. Dėl Birštono savivaldybės tarybos 2015 m. liepos 21 d. sprendimo Nr. TS-162 „Dėl Birštono savivaldybės tarnybinių gyvenamųjų patalpų fondo sąrašo patvirtinimo“ pakeitimo. Pranešėjas – Savivaldybės administracijos Ūkio, turto ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Gintautas Žilys.

15. Dėl Birštono savivaldybės tarybos 2019 m. rugsėjo 27 d. sprendimo Nr. TS-161 „Dėl Birštono savivaldybės būsto fondo sąrašo ir Birštono savivaldybės socialinio būsto fondo sąrašo“ pakeitimo. Pranešėjas – Savivaldybės administracijos Ūkio, turto ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Gintautas Žilys.

16. Dėl Birštono savivaldybės tarybos 2023 m. birželio 1 d. sprendimo „Dėl Birštono savivaldybės būstų ir socialinių būstų nuomos mokesčių dydžių nustatymo“ pakeitimo. Pranešėjas – Savivaldybės administracijos Ūkio, turto ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Gintautas Žilys.

17. Dėl pastato Birštone, B. Sruogos g. 2, patalpų viešo nuomos konkurso. Pranešėjas – Savivaldybės administracijos Ūkio, turto ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Gintautas Žilys.

18. Dėl valstybės turto – Birštono miesto gatvės (privažiavimas nuo kelio A16 iki Prienų g. 45) perėmimo Birštono savivaldybės nuosavybėn. Pranešėjas – Savivaldybės administracijos Ūkio, turto ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Gintautas Žilys.

19. Dėl Birštono savivaldybės tarybos 2013 m. balandžio 26 d. sprendimo Nr. TS-81 „Dėl licencijų verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais, licencijų verstis mažmenine prekyba tabako gaminiais formų patvirtinimo ir kai kurių Birštono savivaldybės tarybos sprendimų pripažinimo netekusiais galios“ pripažinimo netekusiu galios. Pranešėjas – Savivaldybės administracijos Ūkio, turto ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Gintautas Žilys.

20. Dėl didžiausio leistino darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, pareigybių skaičiaus Birštono lopšelyje-darželyje „Giliukas“ patvirtinimo. Pranešėja – Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Jolita Jablonskienė.

21. Dėl Birštono savivaldybės biudžetinių ir viešųjų sveikatos priežiūros įstaigų vadovų konkursų organizavimo nuostatų patvirtinimo. Pranešėja – Savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Aušra Slavinskienė.

22. Dėl Birštono savivaldybės tarybos 2023 m. balandžio 18 d. sprendimo Nr. TSE-65 „Dėl Birštono savivaldybės mero darbo užmokesčio“ pripažinimo netekusiu galios. Pranešėja – Savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Aušra Slavinskienė.

23. Dėl pavedimo Birštono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybai. Pranešėja – Savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Aušra Slavinskienė.

24. Dėl Birštono savivaldybės tarybos 2022 m. spalio 21 d. sprendimo Nr. TSE-156 „Dėl Birštono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos sudėties patvirtinimo“ 1.10, 1.11 ir 1.12 papunkčių pakeitimo. Pranešėja – Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Milda Ramanauskienė.

25. Dėl Birštono savivaldybės tarybos nario delegavimo į nevyriausybinių organizacijų veiklos projektų vertinimo ir atrankos komisiją. Pranešėja – Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Milda Ramanauskienė.

26. Dėl pavadinimo suteikimo Birštono savivaldybės Birštono miesto gatvei. Architektūros ir kraštotvarkos skyriaus vedėjas Mantas Michaliunjo.

27. Dėl Birštono sav. Birštono m. Kranto gatvės geografinių charakteristikų nustatymo. Architektūros ir kraštotvarkos skyriaus vedėjas Mantas Michaliunjo.

28. Dėl Birštono savivaldybės tarybos 2023 m. sausio 26 d. sprendimo Nr. TSE-3 ,,Dėl Birštono savivaldybės 2023 metų biudžeto patvirtinimo“ pakeitimo. Pranešėja – Biudžeto ir apskaitos skyriaus vedėja Ona Grigonienė.

29. Dėl žemės nuomos mokesčio lengvatos. Pranešėja – Biudžeto ir apskaitos skyriaus vedėja Ona Grigonienė.

30. Dėl Birštono savivaldybės tarybos 2022 m. gruodžio 22 d. sprendimo Nr. TSE-201 ,,Dėl Birštono savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos sudarymo“ pakeitimo. Pranešėjas – Birštono seniūnijos seniūnas Jonas Kederys.

31. Dėl Birštono savivaldybės kultūros ir sporto rėmimo fondo tarybos sudarymo. Pranešėja – Birštono savivaldybės tarybos posėdžių sekretorė Eglė Kėvalaitė-Mačionė.

32. Dėl Birštono savivaldybės laisvės kovoms įamžinti komisijos sudarymo. Pranešėja – Birštono savivaldybės tarybos posėdžių sekretorė Eglė Kėvalaitė-Mačionė.

33. Dėl Birštono savivaldybės tarybos 2023 m. vasario 23 d. sprendimo Nr. TSE-32 „Dėl Birštono savivaldybės tarybos veiklos reglamento patvirtinimo“ pakeitimo. Pranešėja – Birštono savivaldybės tarybos posėdžių sekretorė Eglė Kėvalaitė-Mačionė.

34. Dėl Birštono savivaldybės studijų rėmimo fondo tarybos sudarymo ir Birštono savivaldybės tarybos 2023 m. birželio 1 d. sprendimo Nr. TSE-127„Dėl Birštono savivaldybės rėmimo fondo tarybos sudarymo“ pripažinimo netekusiu galios. Pranešėja – Birštono savivaldybės tarybos posėdžių sekretorė Eglė Kėvalaitė-Mačionė.

35. Dėl Birštono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos sudarymo. Pranešėja – Savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Solveiga Pempienė.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close