Kaip kineziterapeutai padeda atkurti fizinę funkciją?

Kineziterapija yra vienas iš medicinos mokslų, taip pat gydymo metodas, kuris daugiausia susideda iš rankų darbo su pacientu, siekiant pagerinti jo fizinę būklę ir atkurti prarastą ar ribotą judėjimą. Tai įvairių nefarmakologinių veiklų, atitinkančių medicinos meną, rinkinys, skirtas mūsų gerovei ir sveikatai užtikrinti. Siekdamas pagerinti paciento fizinį pasirengimą, kineziterapeutas daugiausia dirba rankiniu būdu, t.y. naudodamas raumenų jėgą, tačiau gali naudoti ir kitus naudingus metodus,

Kokias gydymo rūšis naudoja kineziterapeutai sporto klube alfasteps.com ?

Kineziterapeutai naudoja daugybę įrankių ir metodų, kad galėtų gydyti būkles, susijusias su skirtingomis kūno sistemomis. Kai kurios iš šių terapijų apima:

 • Pratimų terapija apima specialių pratimų naudojimą, siekiant pagerinti kūno jėgą, lankstumą ir judesių diapazoną.
 • Manualinėje terapijoje terapeuto rankos manipuliuoja sąnariais ir minkštaisiais audiniais.
 • Sąnarių mobilizacija atkuria normalų sustingusių sąnarių judėjimą.
 • Masažas mažina raumenų įtampą ir kūno skausmą.
 • Elektroterapija naudoja elektros srovę, kad paskatintų gijimą ir sumažintų skausmą.
 • Karštis ir šaltis. Norėdami sumažinti diskomfortą ir patinimą, naudoja karštį arba šaltį.

Kineziterapeutas dirba su pacientais, kurdamas individualizuotas programas, kuriomis siekiama kiek įmanoma atkurti jų funkcinius ir motorinius gebėjimus. Jis yra apmokytas padėti pacientams visais gyvenimo etapais – nuo ​​kūdikystės iki senatvės – kurių funkcijoms ir judėjimui, be kita ko, turi įtakos:

 • ligos ir kitos sveikatos būklės,
 • kūno sužalojimas,
 • aplinkos faktoriai,
 • senėjimas,
 • svorio problemos.

Kineziterapeutai tai pasiekia įvairiais metodais. Jie laikosi holistinio (viso kūno) požiūrio, sprendžiant ne tik fizinę plotmę, bet ir emocinę, psichinę bei socialinę gerovę. Jie dirba visuose sveikatos priežiūros etapuose, įskaitant prevenciją, švietimą, intervenciją, reabilitaciją ir gydymą, o jų tikslas – pagerinti paciento gyvenimo kokybę.

Vienas iš pagrindinių kineziterapijos aspektų yra žvilgsnis į kūną kaip į visumą, o ne į atskirus traumos veiksnius. Todėl bendri patarimai, kaip pagerinti savo savijautą, pavyzdžiui, reguliariai mankštintis ir išlaikyti sveiką svorį, atitinkantį jūsų ūgį ir kūno sudėjimą, yra svarbi gydymo dalis. Kineziterapeutas taip pat gali duoti konkrečių patarimų, kuriuos galite pritaikyti savo kasdienėje veikloje, kad pasirūpintumėte savimi ir sumažintumėte skausmo ar traumų riziką.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close