Kaip pasirinkti paspirtuką važiavimui į darbą?

Per keletą metų elektriniai paspirtukai padarė revoliuciją mūsų miestuose. Jais turime galimybę patogiai, paprastai ir tvariai patekti iš vieno taško į kitą. Jie yra palyginti nebrangūs ir negeneruoja daug reguliarių išlaidų, tokių kaip draudimas ar administraciniai mokesčiai, todėl daugelis žmonių renkasi šias transporto priemones, o ne mopedą. Jei ketinate turėti tokį, kad galėtumėte keliauti po miestą ar miestelį, tai yra svarbiausi aspektai, į kuriuos turite atsižvelgti prieš pirkdami.

 • Galia

20 kilometrų turėtų būti minimalus galimas nuvažiuoti atstumas vieną kartą įkrovus, bet jūs turite apskaičiuoti, kiek naudositės juo kiekvieną dieną. Jei gyvenate dideliame mieste, šis kriterijus bus pats svarbiausias. Jei negalite įkrauti paspirtuko darbe, mokykloje ar universitete, turėsite pasirinkti didesnį galią turintį modelį.

 • Priežiūra

Nebūtina pirkti geriausio modelio rinkoje. Svarbu, kad įsigytumėte modelį, kurį būtų lengva taisyti arba kuris bent jau turi įperkamas atsargines dalis.

 • Keleivio patogumas ir svoris

Važiuodami paspirtuku turėtumėte jaustis patogiai ir atsipalaidavę. Jei esate labai aukšto ūgio, rekomenduojame ieškoti modelio, kuris leistų reguliuoti vairo aukštį, kad važiuotumėte ne susilenkę, dėl ko gali atsirasti nugaros skausmai.

Tas pats pasakytina ir apie keleivio svorį. Kiekvienas modelis nurodo didžiausią svorį, kuriuo gali naudotis transporto priemonę vairuojantis asmuo. Paprasčiausiuose modeliuose maksimalus svoris yra apie 80 kilogramų, tačiau yra daug alternatyvų, kurios puikiai prisitaiko prie didesnių žmonių.

Ieškokite paspirtuko, galinčio valdyti jūsų svorį, taip pat atkreipkite dėmesį į slėgį, kuriuo turėtumėte užpildyti padangas pagal šį parametrą. Tai ergonomikos ir saugumo reikalas.

 • Elektrinio paspirtuko ratų tipo pasirinkimas

Parduotuvėse parduodami modeliai su dviejų tipų ratais: poliuretaniniais (lietais) ir pneumatiniais (pripučiamais). Abu turi stipriąsias ir silpnąsias puses. Pradėkime nuo pneumatinių ratų privalumų:

 • turi geras amortizacines savybes;
 • tinka važiuoti šlapiu keliu;
 • užtikrina geresnį stabdymą;
 • beveik tylūs.

Pagrindiniai poliuretano ratų privalumai:

 • patvarūs;
 • geras sukibimas su sausais keliais;
 • lėtai nusidėvi;
 • nebijo staigių temperatūros pokyčių.

Poliuretaniniai ratai netinka važiuoti šlapiu keliu dėl prasto sukibimo, todėl po lietaus reikia būti atsargiems.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close