Birštono gimnazijoje vyko pradinukų vasaros stovykla „Ilsiuosi, tyrinėju, atrandu 2023“

Birštono gimnazijos pradinukai stovyklavo Birštono gimnazijos inicijuotoje patyriminėje vaikų vasaros stovykloje „Ilsiuosi, tyrinėju, atrandu 2023“. Stovyklos veiklas finansavo Birštono savivaldybė, tėveliai mokėjo dalį lėšų už vaikų maitinimą. Birštono gimnazija jau keletą metų gilinasi į patyriminio ir savivaldžio ugdymo(si) metodikas, siekdama sukurti galimybę kiekvieno ugdymo(si) proceso dalyvio individualiai ūgčiai. Patyriminė veikla – atradimų pagrindas, įrankis, kuris padeda vaikams išmokti mokytis, smagus įtraukiantis užsiėmimas, sukuriantis galimybę visiems patirti sėkmę, kažką atrasti, išsiaiškinti.

Stovyklos „Ilsiuosi, tyrinėju, atrandu“ veikla tęstinė. 1-4 klasių mokinių vasaros stovykla jau tapo tradicine, vykdoma 14-tus metus. Kasmet pasirenkamos aktualiausios ugdymui stovyklautojų veiklos kryptys, todėl, antrus metus tikslingai rinkomės – pažintinę patyriminę veiklą. Sėkmingai įgyvendinome visus užsibrėžtus tikslus ir uždavinius. Programa pasirodė patraukli ir įdomi vaikams. Buvo ugdomos mokinių socialinė, pažinimo, kūrybiškumo kompetencijos. 18 pradinių klasių aktyviausių ir geriausiai besimokančių mokinių, galėjo turiningai praleisti laiką, susipažinti su įvairiomis patyriminėmis veiklomis: sekė gamtos pėdsakais Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus organizuotoje edukacijoje, eksperimentavo, dalyvavo šokolado ir tirpalų vaivorykštės ir kitų vandens telkinių PH edukacijose Alytaus STEAM, Kauno VDU botanikos sodo edukacijoje “Eksperimentuodami mokomės”, susipažino su pasaulio kultūromis dalyvaudami Kauno PC Mega edukacijoje, Prienų ir Birštono miesto lankytinomis vietomis, keliavo. Žinoma, mokiniai įgijo papildomų žinių, išmoko ir išbandė daug naujų dalykų, turėjo galimybę neformalioje aplinkoje pabendrauti su mokytojais, kartu eksperimentuoti.

Dėkojame Birštono savivaldybei už skirtą finansavimą, mūsų mažiesiems stovyklautojams už jų puikią nuotaiką, bei visiems stovyklos vadovams už atsakingai atliktą darbą. Linkime visiems puikios vasaros, kupinos nepamirštamų, džiugių įspūdžių.

Birštono gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Asta Ferevičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close