Birželio mėnesį jau įvyko pirmieji socialinių įgūdžių ugdymo užsiėmimai, skirti vaikams. Nemajūnų dienos centre skambėjo vaikų juokas ir šnekos. Socialinė pedagogė metodininkė V. Šimukaitė vedė socialinių įgūdžių ugdymo užsiėmimus dviem 6–11 metų amžiaus vaikų grupėms. Tiek praktinių, tiek teorinių užsiėmimų metu vaikai pagerino bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, mokėsi spręsti konfliktus, stengėsi geriau pažinti save. Dalyviai mokėsi atpažinti savo ir aplinkinių žmonių jausmus, lavino dėmesį ir atmintį, mokydamiesi produktyvaus klausymosi. Vaikai išbandė savo jėgas vaidindami įvairias situacijas ir mokėsi vertinti savo bei kitų elgesį. Dalyviai mokėsi dirbti ne tik poromis. Daug dėmesio skirta jų komandinio darbo įgūdžių formavimui, ypač lavinamųjų žaidimų metu. Kūrybinių praktikų metu mažamečiai netgi mokėsi pažinti savo socialinį-emocinį intelektą. Dalyviai išbandė derybų meną bei susipažino su specifinių gestų kalbos privalumais ekstremaliose situacijose. Sudėtingi dalykai vaikams buvo pateikti žaismingai, naudojant įvairiausius ugdymo metodus. Jaunųjų projekto dalyvių šypsenos ir džiugus juokas netilo iki pat užsiėmimų pabaigos. Tikimės, kad įgyti socialiniai įgūdžiai pravers kasdieniniame vaikų gyvenime.

Birštono savivaldybėje jau startavo projektas „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“ Nr. 07-007-P-0001. Visi čia gyvenantys asmenys gali pasinaudoti šio projekto siūlomomis paslaugomis. Projekto metu visi norintys gali gauti nemokamas individualias ir grupines psichologo konsultacijas, mediacijos paslaugas, dalyvauti pozityvios tėvystės mokymuose ir savitarpio pagalbos grupėse. Visus besidominčius šiuo projektu, kviečiame susisiekti su projekto veiklų koordinatore Eitmyra Grybauskiene tel. Nr. + 370 673 73 456, adresu BĮ Nemajūnų dienos centras, Topolių g. 1, Geležūnai.

Projektas finansuojamas 2021–2027 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos „Europos socialinio fondo +“ ir 2021–2027 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos bendrojo finansavimo lėšomis.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close