Birželio 26 dieną Nemajūnų dienos centro mažieji lankėsi Alytaus ,,Burger Heaven“ boulinge. Vaikai jau nebe pirmą kartą rankose laikė boulingo kamuolius, todėl žaidimo taisyklių priminti nereikėjo. Ridenti kamuolius ir numušinėti kėglius visiems buvo labai smagu. Vaikai drąsino vienas kitą, džiaugėsi numuštais kėgliais ir atidžiai skaičiavo savo taškus. Dvi žaidimo valandos prabėgo nepastebimai greitai. Po žaidimo stiprinomės mėsainiais ir gaiviaisiais gėrimais. Taip pat apsilankėme ant ,,Baltosios rožės tilto“, pasivaikščiojome, grožėjomės vasariška gamta ir jos vaizdais. Išvyka suteikė progą linksmai praleisti laiką drauge bei patirti gerų įspūdžių.

BĮ Nemajūnų dienos centro informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close