Budrūs patruliai atskleidė vagystę

Birželio 27 d. 1.50 val. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato (toliau – Prienų r. PK) Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio patruliams, patruliuojant tarnybiniu automobiliu, sukėlė įtarimą automobilis „Peugeot 306“, nes jo užpakalinė dalis buvo nusėdusi. Sustabdę minėtą automobilį ir apžiūrėję saloną, užpakalinių sėdynių vietoje patruliai aptiko 14 vienetų metalinių lietaus nuotekų surinkimo grotelių, priekyje, po keleivio kojomis, metalinį laužtuvą.

Automobilį vairavo kaunietis G. S., gimęs1965 m., o keleivio vietoje sėdėjo K. S., gimęs1987 m., gyv. Kaune. Pareigūnams pasiteiravus, iš kur atsirado grotelės, kauniečiai tiksliai negalėjo paaiškinti. Įtarus, kad grotelės gali būti vogtos, asmenys pristatyti į Prienų r. PK. Bendraujant su G. S., nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas. Alkoholio matuokliu jam nustatytas 1,26 promilės, o K. S. – 0,39 promilės girtumas.  

Patruliai, nuvykę į Kauno gatvę, rado 14 surinkimo angų be grotelių, dar kelios buvo paimtos ir pažymėtos medžių šakomis. Pasirodo, jog vagišiai jau buvo pavogę 25 groteles iš Kauno, Revuonos, Tyliosios ir Stadiono gatvių, 11 iš jų jau buvo paslėpę.

Ko gero, ilgapirščiai būtų tęsę savo juodą darbą ir toliau, nes buvo dar daugiau tokių žymų šakomis, jei ne budrūs Prienų r. PK patruliai. Šių patrulių dėka nugvelbtos grotelės nespėjo išvažiuoti į Kauną, jos grąžintos kelininkams. Abu kauniškiai sulaikyti.

G. S. automobilį vairavo būdamas neblaivus, teisės vairuoti transporto priemonę neturėjo, automobilis neįregistruotas nustatyta tvarka, neatlikta privalomoji techninė apžiūra, nedraustas transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu. Už šiuos pažeidimus G. S. surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas.

 Dėl vagystės Prienų r. PK pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 Alytaus aps. VPK Prienų r. PK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close