Susitikimas su „Marmiais“

Birštono viešosios bibliotekos Nemajūnų padalinyje birželio 15 dieną vyko projekto „Kūrybiniai susitikimai po liepa“, finansuojamo #Lietuvos kultūros tarybos ir #Birštono savivaldybės renginys: knygų „Marmiai“ pristatymas ir kūrybinės dirbtuvės su rašytoja Indre Pavilonyte, dailininku-iliustratoriumi Martynu Paviloniu. Į susitikimą atskubėjo ištikimi bibliotekos lankytojai – Birštono lopšelio-darželio ,,Giliukas“ vaikučiai, taip pat Nemajūnų dienos centro lankytojai ir bibliotekos skaitytojai. Visiems buvo įdomu sužinoti, kas yra Marmiai ir kaip jie gyvena.

Knygų serijos kūrėjai papasakojo apie ypatinguosius Marmius ir Martvudo girią. Marmiai simbolizuoja nakties ir tamsos būtybes, jie yra juodžių juodžiausi, tik akys ir dantys balti. Istorijos kalba apie pozityvias emocijas, nuoširdumą, draugystę. Autorių teigimu, šios knygos sukurtos ne tik vaikams, bet ir suaugusiems – jose gausu žinučių, kurios gali įkvėpti, priversti susimąstyti kiekvieną skaitytoją.

Kūrybinėse dirbtuvėse buvo kuriami marmiški akiniai. Vaikai juo piešė margių margiausiais raštais, išsikirpo iš popieriaus, užsidėjo ir išdidžiai puikavosi vieni prieš kitus.

Pažintis su Marmiais ir jų autoriais buvo įspūdinga ir spalvinga.

Projekto partneriai: Birštono gimnazija, Nemajūnų dienos centras, Birštono vienkiemio bendruomenė, UAB „Gyvenimas“, VšĮ „Krašto vitrina“.

Birštono viešosios bibliotekos Nemajūnų padalinio informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close