Rastas Prienų policijos ieškoto vyro kūnas

Birželio 3 d. apie 10 val. 45 min. Prienų r., Bagrėno k., esančioje miško teritorijoje, rastas vyro (gim. 1939 m.) kūnas.

Gegužės 30 d. iš namų, esančių Prienų r., Bagrėno k. išėjo ir negrįžo 84 metų vyras yra apie 1.63 m ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, žilais trumpais plaukais. Avėjo guminius juodus batus, vilkėjo žalią darbinį švarką, juodos spalvos kelnes ir buvo su megzta tamsia kepure.

Alytaus apskr. VPK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close