Vartų automatika pakeliamiems pramoniniams garažo vartams

Automatinė garažo vartų pavara, kaip ir stumdomų vartų pavaros, visų pirma yra saugus sprendimas namuose. Jei aptinkama kliūtis, pavaroje įmontuotas daviklis iš karto blokuos tolesnį atidarymą ir pakels vartus. Siekiant užtikrinti papildomą saugumo dozę, pavaros turi amperometrinę kliūčių aptikimo sistemą. Jei mechanizmo veikimo metu jutikliai aptiks kliūtį, vartų nuleidimo procesas iškart nutrūks – tokiu būdu apsaugome savo klientus nuo automobilio ar trečiojo asmens sutraiškymo ar sugadinimo. Saugos sistemos garažo vartų pavarose yra tokios pat svarbios pramoninių durų pritaikymui bet kurioje pramonės įmonėje, kaip ir gyvenamųjų namų vartams. Garažo vartų pavara yra atsakinga už vartų pakėlimą ir nuleidimą, o nutrūkus elektrai galite naudoti avarinį maitinimo šaltinį ir duris atidaryti rankiniu būdu. Reikia pagalbos renkantis? Susisiekite su idomus.lt/lt ir išsirinkite geriausią elektrinę pavarą pramoniniams garažo vartams.

Kaip išsirinkti automatiką?

Veiksminga garažo vartų pavara turi nepriekaištingai susidoroti su vartų svoriu ir puikiai atitikti jų tipą bei matmenis. Renkantis automatiką garažo vartams, atsižvelkite į pavaros jėgą ir pavaros greitį, t.y., į vartų atidarymo greičio reguliavimo funkciją. Dėl to galite pasirinkti optimalios galios ir atidarymo bei uždarymo greičio pavarą. Jūsų vartai gali atsidaryti per 15-30 sekundžių ar greičiau, priklausomai nuo pasirinkto garažo durų atidarymo tipo.

Todėl garažo vartų pavara visų pirma parenkama pagal jos tipą, dydį ir svorį. Pavyzdžiui, pakabinamiems segmentiniams vartams tinka visų tipų pavaros, o šoniniams segmentiniams vartams reikėtų rinktis pavarą su didesne traukimo ir stūmimo jėga.. Tinkamai parinkta vartų pavara yra prietaiso ilgaamžiškumo ir eksploatavimo trukmės padidėjimo garantija.

Intensyvaus darbo sąlygomis nėra laiko rankiniu būdu atidaryti ir uždaryti vartus. Todėl patariame automatizuoti esamus ir naujus dizainus.

Puikus sekcijų sistemos ir elektrinės pavaros suderinamumas leidžia pasiekti nuostabių rezultatų. Pramoniniai vartai veikia stabiliai, kaip šveicariškas laikrodis.

Automatinių vartų pranašumai

Svajojate savo darbuotojams sudaryti patogias darbo sąlygas? Ar norite, kad jūsų gamyba vyktų sklandžiai? Pramoniniai automatiniai pakeliami vartai garantuoja stabilų veikimą bet kokioje situacijoje. Jie yra apsaugoti nuo elektromagnetinių trukdžių, bandymų įsilaužti ir kitų neigiamų veiksnių. Pagrindinis jų darbo principas – tęstinumas. Kol automatika atlieka visus pagrindinius darbus, įmonės darbuotojai gali tik kontroliuoti situaciją.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close