Jeigu negavote pranešimo dėl rinkliavos už atliekas…

Mokėjimo pranešimai dedami tik į tvarkingas, rakinamas ir laiškininkams pasiekiamas pašto dėžutes

…tikėtina, kad jums siųstas laiškas grįžo į Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrą. Lietuvos paštas šiemet jau grąžino apie 4 tūkstančius adresatų nepasiekusių mokėjimo pranešimų.

„Daug laiškų grąžinta dėl netvarkingų pašto dėžučių: išlaužytos jų durelės, ant dėžučių nėra adresų ar įmonių pavadinimų. Dar viena grąžinimo priežastis – perpildytos pašto dėžutės, į kurias laiškininkai siuntų taip pat nepalieka“, – sakė Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro Rinkliavų padalinio vadovas Povilas Turčinavičius.

Daugiausia grąžinama tų laiškų, kurie buvo siųsti į kaimiškas vietoves, sodų bendrijas. Laiškininkai nepalieka laiškų nesandariose, nerakinamose, perpildytose, sunkiai prieinamos vietose įrengtose pašto dėžutėse.

Negautas mokėjimo pranešimas neatleidžia nuo rinkliavos mokėjimo. Laiku nesumokėjus rinkliavos, kaupiasi skola, skaičiuojami delspinigiai.

Tą suprasdami nemažai gyventojų, negavusių mokėjimo pranešimo, jau kreipėsi į Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrą. To nepadariusius raginame neatidėliojant užeiti į ARATC administraciją, esančią Vilniaus g. 31 Alytuje arba parašyti elektroniniu paštu info@alytausratc.lt, nurodant elektroninio pašto adresą, kuriuo išsiųsti negautą mokėjimo pranešimą.

Su tokiomis problemomis niekuomet nesusiduria gyventojai ir įmonės, užsisakę elektroninius mokėjimo pranešimus. Tą padaryti galima bet kuriuo metu prisijungus prie Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro savitarnos svetainės https://www.aratc.lt/vietine-rinkliava/e-paslaugos-e-vietine-rinkliava/.

Labai svarbu nurodyti teisingą ir naudojamą elektroninio pašto adresą. Adresui pasikeitus, būtina atnaujinti duomenis savitarnos sistemoje.

Paštu siunčiamų mokėjimo pranešimų planuojama laipsniškai visai atsisakyti ir siųsti tik elektroninius mokėjimo pranešimus, kaip tą jau yra padariusios daugelis paslaugas teikiančių įmonių. Tai leistų sutaupyti didžiules sumas, kurios išleidžiamos nuolat brangstančiam spausdintų pranešimų siuntimui.

Užsisakykite elektroninį pranešimą jau dabar.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro inf.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close