Ekspertai įspėja keliautojus: šiose valstybėse romantiškas laikas dviese gali stipriai apkarsti

Nenuilstamai artėja vasara, o kartu su ja – atostogos. Daugelis porų šiltuoju metų laiku renkasi išvykas į egzotiškus kraštus, Europą neretai keičia Azijos, Afrikos žemynai. Vis dėlto, ne visi žino, kad kai kuriose valstybėse galioja tam tikros taisyklės, kurių nesilaikant romantiškas laikas dviese gali smarkiai apkarsti. Sekso ir erotinių prekių parduotuvė „Fantazijos.lt“ informuoja, kuriose šalyse ir miestuose įsimylėjėliams reikėtų elgtis atsargiau.

Kelionių ekspertai išskiria, jog didžiausi pavojai kyla nesusituokusioms poroms. Turbūt daugelis prisimena legendino futbolininko Cristiano Ronaldo šeimoje neseniai kilusį skandalą, kai šiam pasirašius kontraktą su Saudo Arabijos futbolo komanda „Al-Nassr“, kilo nemažai klausimų dėl gyvenimo kartu su savo sužadėtine Georgina Rodriguez. Galų gale, nesusituokusiai porai buvo leista gyventi drauge su savo atžalomis vienuose namuose teigiant, jog Saudo Arabijoje tokie griežti įstatymai nesusituokusių porų atžvilgiu nebegalioja. Vis dėlto, keliautojams skirtuose naujienų portaluose skelbiama, jog gyvenimą kartu prieš vedybas griežtai reglamentuoja Indonezijos įstatymai: tiems, kurie ryžtasi rizikuoti, gresia kalėjimas iki vienerių metų.

Aistrą apribojančios taisyklės galioja ir kitose valstybėse, kuriose didžiąją gyventojų daugumą sudaro islamą išpažįstantys piliečiai. Seksas už santuokos ribų draudžiamas Katare, Malaizijoje, Pakistane. Nors įstatymai nuolatiniams valstybių gyventojams paprastai yra griežtesni nei turistams, rizika būti nubaustiems išlieka. Be to, svarbu pabrėžti, jog ne visi draudimai yra apibrėžti įstatymu: kadangi islamiškose Rytų valstybėse įprastai vyrauja gerokai konservatiškesnės gyventojų pažiūros nei Vakaruose, dažnai negatyviai žvelgiama ir į atviresnę moterų aprangą.

Griežtesnių nuostatų paisoma ir valstybėse, kuriose daugumą sudaro kitų religijų atstovai. Apsistojus Singapūro viešbutyje su vaizdu į gatvę ar kitą viešą erdvę apsinuoginusiam (vilkint apatinius ar bikinį) prie lango geriau nesirodyti –  kūno demonstravimas privačiose, bet viešai matomose vietose Singapūre traktuojamas kaip viešojo padorumo bei tvarkos pažeidimas. Japonijoje vis dar nemažu tabu laikomi pornografiniai filmai, apsinuoginusių žmonių atvaizdai.

Nors mėgautis meile Europoje leidžiama kone į valias, kai kuriose šalyse galioja kiek kitokie, su seksualiomis ar romantiškomis pramogomis susiję draudimai. Pavyzdžiui, Islandijoje yra uždrausti striptizo klubai, istorinėse Graikijos vietose draudžiama avėti aukštakulnius batelius. Daug kalbų susilaukė prieš dešimtmetį Austrijos sostinėje Vienoje įsigaliojęs draudimas bučiuotis viešajame transporte.

Ne išimtis ir Londonas – Didžiosios Britanijos sostinėje draudžiama mylėtis ant stovinčio motociklo. Ši taisyklė sukurta dar po Antrojo Pasaulinio karo – namo grįžę karininkai itin mėgdavo ant karinių motociklų linksmintis su savo mylimosiomis.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close