Puikus laimėjimas Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse plaukimo varžybose

 Gegužės 6 dieną Utenoje vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse plaukimo varžybose Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos 3 – 4 klasių berniukų ir mergaičių komandos iškovojo antrąsias vietas. Varžybose dalyvavo iš 17 mokyklų 34 komandos. Progimnazijos jaunieji plaukikai savo puikiu pasirodymu nustebino visus. Abi mergaičių ir berniukų komandos užnugaryje palikę didžiųjų miestų atstovus į mokyklą parvežė sidabro medalius bei taures. Mokiniams tai puikus startas siekiant dar geresnių rezultatų.

Dėkojame mokinius plaukimo mokiusiems ir varžyboms parengusiems treneriams ir Prienų savivaldybės vadovams už sudarytas puikias galimybes mokiniams lankyti plaukimo pamokas.

Progimnazijos direktorė Irena Tarasevičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close