Prienų socialdemokratai aptarė rinkimų rezultatus, išsirinko vadovybę ir patvirtino kandidatą į LR Seimą

Balandžio 28 d. vyko Lietuvos socialdemokratų partijos Prienų skyriaus ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Jo metu pateiktos skyriaus pirmininko, komisijų pirmininkų, moterų sąjungos, frakcijos seniūno, rinkimų štabo ataskaitos. Buvo pasidžiaugta labai gerais Savivaldos ir mero rinkimų rezultatais bei pristatyta nauja politinė komanda: meras Alvydas Vaicekauskas, vicemerė Jūratė Zailskienė, patarėjos Agnė Dargužienė ir Viktorija Ignatavičienė, tarybos nariai Aleksas Banišauskas, Ramūnas Buikus, Deividas Dargužis, Andrius Grumadas, Daiva Macijauskienė, Jaunius Mališauskas, Angelė Mickienė, Henrikas Radvilavičius, Mindaugas Rukas, Eimantas Šalomskas, Simona Vaicekauskaitė-Šalčė, Rima Zablackienė, tarybos sekretorė Birutė Žvirblienė.

Skyriaus pirmininku perrinktas Alvydas Vaicekauskas, kuris pirmąja pavaduotoja pasirinko Jūratę Zailskienę, pavaduotoju Deividą Dargužį. Buvo išrinkta skyriaus Taryba, sudarytos Finansų, Etikos ir procedūrų komisijos, išrinkti delegatai į suvažiavimą, kuris vyks gegužės 27 d. Vilniuje.

Susirinkimo dalyviai patvirtino Jūratę Zailskienę kandidate į LR Seimą 2024 m. rinkimuose vienmandatėje Dainavos apygardoje (Prienų r., Birštono sav., dalis Alytaus r.) ir LSDP sąraše daugiamandatėje apygardoje.

LSDP Prienų skyriaus informcija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close