Susitikimas su Seserimi Justina Pakuonio bibliotekoje

Ketvirtadienio pavakaryje Pakuonio bibliotekoje viešėjo sesuo Justina Jūratė Gruodytė.

Jaukaus ir ramybe alsuojančio susitikimo metu Justina pristatė savo knygą „Sielos perlai“ bei tapybos darbų parodą „Atvėrus širdies duris“. Autorė papasakojo poezijos ir paveikslų atsiradimų istorijas ir šiaip linksmus nutikimus iš savo ameninio gyvenimo. Renginio metu sesuo Justina atliko ir savo kūrybos ir kitų autorių dainas bei giesmes, kurios susitikimui suteikė dar įdomesnį „prieskonį“.

Po renginio visi dalyvavusieji dėkojo ir džiaugėsi, kad taip šviesu ir gera „ant širdies“ jau seniai nebuvo.

Pakuonio bibliotekos bibliotekininkė
Renata Žibienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close