Meras A. Vaicekauskas dalyvavo švietimo įstaigų vadovų pasitarime

Balandžio 28 d. Prienų rajono savivaldybėje į pasitarimą sukviesti švietimo įstaigų direktoriai ir pavaduotojai ugdymui dalinosi rajono švietimo aktualijomis, diskutavo apie problemas.

Pasitarime kalbėjo Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, kiti vadovai, savo lūkesčius ir pastebėjimus išsakė ir Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas. Meras kvietė vadovus dalintis ne tik gerosiomis praktikomis, bet ir rūpesčiais, drąsino kreiptis į jį, kad situacijos būtų suvaldytos kuo sklandžiau ir operatyviau. Meras pabrėžė, kad visi – tiek Savivaldybė, tiek ir švietimo įstaigų vadovai turi siekti bendrų tikslų.

A. Vaicekauskas pasidžiaugė, kad Prienai vieni pirmųjų prisijungė prie „Tūkstantmečio mokyklų“ projekto, greitai prasidės darbai. Meras taip pat kalbėjo apie dar šiais metais prasidėsiančią lopšelio-darželio „Gintarėlis“ išorės renovaciją, taip pat ruošiamą teikti investicinį projektą dėl lopšelio-darželio „Pasaka“ išorės apšiltinimo. Svarstomos galimybės ir dėl Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos prijungimo prie centralizuotų šildymo tinklų. A. Vaicekauskas ragino įstaigas prisidėti žmogiškaisiais ištekliais prie projektų rengimo, priežiūros, nes tik pačios įstaigos geriausiai žino savo stipriąsias ir silpnąsias vietas.

Susitikime daugiausia kalbėta apie švietimo įstaigose veikiančias maitinimo įmones ir jų teikiamų paslaugų kokybės užtikrinimą. Vadovai sutinka, kad ši problema visuomet yra viena iš aktualiausių ir garsiausiai diskutuojamų ne tik įstaigų viduje, bet ir tarp švietimo bendruomenės, tėvų.

Visose Prienų rajono švietimo įstaigose veikia privatūs maitintojai, kurie laimi skelbiamus viešuosius konkursus. Prienų lopšelio-darželio „Pasaka“ direktorė Birutė Šuliauskienė teigė, kad su maitinimo kokybe susijusios problemos yra nuolatos sprendžiamos, tačiau kartais atsimušama kaip į sieną, kadangi valgykla yra privati ir kokybės užtikrinimas sudėtingas. Įstaigos vadovei pritarė ir kolegos, pabrėždami, jog maisto kokybė priklauso ne tik nuo produktų, bet ir nuo maistą ruošiančių virėjų. Direktorė pasidžiaugė, kad neseniai pasikeitus lopšelio-darželio virtuvės darbuotojoms akivaizdžiai pagerėjo ir maisto kokybė.

Meras dar kartą paragino visų švietimo įstaigų vadovus būti reiklius, nenusileisti maitinimo paslaugas teikiančių įmonių spaudimui, nesitaikstyti su aplaidžiu darbu, imtis reikiamų veiksmų, o esant reikalui kviestis Savivaldybės specialistus ir spręsti problemas čia ir dabar.

Prienų rajono savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close