Ką turėtumėte žinoti apie Q-Master Plus plaukų šalinimo lazerius?

Kas nesvajoja apie tobulai lygią odą? Yra daugybė nepageidaujamų plaukų šalinimo būdų – cukraus pasta, skustuvas, elektrinis epiliatorius, vaškavimas ar plaukų šalinimas lazeriu. Galime patys atsikratyti plaukų arba kreiptis į profesionalų siūlomą procedūrą lazeriu. Jei ieškote būdo, kaip pasiekti idealiai lygią odą be dirginimo? Verta išbandyti plaukų šalinimą lazeriu Q-Master Plus. Lazerio įsigijimo kainos yra patrauklios tiek profesionalams, tiek pradedančiajam specialistui.

Lazerio atsiradimo istorija

Plaukų šalinimas lazeriu prasidėjo septintajame dešimtmetyje. Tuo metu buvo pirmieji bandymai pašalinti plaukelius lazeriu. Tuo metu naudoti prietaisai nebuvo tikslūs, o jų skleidžiama banga pažeisdavo odą. Proveržis įvyko 1983 metais. Sukurtas pirmasis lazeris, kuris efektyviai pašalina nepageidaujamus plaukelius nepažeidžiant odos. Nuo tada depiliacijos procedūra įgijo didžiulį populiarumą, palaipsniui pakeisdama įprastesnius nepageidaujamų plaukų šalinimo būdus.

Poveikis

Didžiausias plaukų šalinimo lazeriu privalumas – visiškas arba beveik visiškas plaukų šalinimas pasirinktose kūno vietose. Pateiktą procedūrą tenka kartoti, tačiau po kelių plaukų šalinimo lazeriu seansų lygia oda galėsite džiaugtis net kelerius metus. Nuolatinis plaukų šalinimas lazeriu pirmiausia rekomenduojamas žmonėms, norintiems kartą ir visiems laikams atsikratyti nereikalingų plaukų bet kurioje kūno vietoje. Procedūra gali būti atliekama ant veido, kojų, nugaros, pilvo – iš esmės visur, kur yra nepageidaujamų plaukų. Taip pat sėkmingai galima atlikti plaukų šalinimą lazeriu bikinio srityje ir pažastyse.

Depiliacija – ar plaukų spalva svarbi?

Ne visi lazeriai gali vienodai apdoroti šviesius ir tamsius plaukus. Spinduliams daug lengviau pašalinti tamsius. Kodėl tai vyksta? Lazerio energiją sugeria plauko pigmentas, t.y. melaninas. Dėl šios priežasties rudi ar juodi plaukai bus pašalinti daug greičiau. Dar vienas svarbus veiksnys yra įrenginio galia. Didelės energijos lazeris taip pat be problemų sunaikins šviesius plaukus.

Indikacijos depiliacijai lazeriu

Plaukų šalinimo lazeriu procedūra ypač rekomenduojama žmonėms, kuriems po tradicinių plaukų šalinimo metodų atsiranda dirginimas, pavyzdžiui, folikulitas po elektrinio epiliatoriaus. Kai kuriais atvejais vaško naudojimas sukelia įaugusių plaukų problemą. Mechaninis plaukų šalinimas dažnai sukelia varginantį epidermio sudirginimą. Be to, abu metodai trunka ilgai ir nepašalina plaukų visam laikui. Laimei, šiuos netobulus nepageidaujamų plaukų šalinimo būdus dabar galima pakeisti labai veiksmingu ir nuolatiniu gydymu.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close