Benzininių kuro siurblių remontas

Kuro siurblio keitimas neatrodys vienodai visoms transporto priemonėms, tačiau šie pagrindiniai žingsniai yra gera vieta pradėti. Pirmiausia įsitikinkite, kad jūsų transporto priemonėje nėra prieigos skydelio, kuris leistų pasiekti siurblį neišimant bako. Parodysime, ką daryti, jei reikia numesti baką.

Svarbiausia saugumas

Saugumas visada yra pirmoje vietoje, todėl būkite kruopštūs ir atsargūs. Nepamirškite dėvėti apsauginių akinių ir pirštinių. Suteikite sau vietos dirbti ir turėkite paruoštų valymo priemonių, kad iš karto išvalytumėte išsiliejusias medžiagas. Dirbkite gerai vėdinamoje vietoje, atokiau nuo atviros liepsnos ar bet ko, kas gali sukelti kibirkštį arba užsidegti degalus, pavyzdžiui, kontrolinių lempučių ir kaitinamųjų lempučių. Įsitikinkite, kad po ranka turite gesintuvą. Taip pat nerūkyti. Visada sumažinkite degalų slėgį prieš atidarydami degalų sistemas, nes esant slėgiui kuro išleidimas gali sukelti gaisrą ir susižalojimą. Degalus laikykite patvirtintoje talpykloje, pavyzdžiui, dujų balionėlyje.

Būtinai naudokite atraminį lizdą. Kuro siurblio keitimo procedūra. Pirmiausia turėsite pakelti transporto priemonę, kad galėtumėte išimti baką. Jei bake yra dujų, pirmiausia turėsite jas išleisti į patvirtintą indą. Remonto metu svarbu kruopščiai išvalyti baką. Tada nuimkite spaustukus nuo užpildymo linijų, o tada nuimkite užpildymo linijas, kai ruošiatės mesti dujų baką. Galite naudoti skudurą, kad į baką nepatektų nešvarumų. Nuimdami diržus būtinai palaikykite baką ir atsargiai nuleiskite dujų baką. Nuimkite siurblio agregatą, kad galėtumėte jį pakeisti visiškai nauja dalimi. Atminkite, kad kai kuriems kuro siurbliams reikia perkelti dalis iš senojo įrenginio. Ir tada jums tiesiog reikia pakeisti procedūrą. Įstatykite siurblį ir siurblio atraminį žiedą atgal į vietą ir pakelkite baką arti transporto priemonės, kad galėtumėte vėl prijungti laidų jungtis ir degalų tiekimo linijas. Vėl prijunkite dirželius ir užpildymo linijas, kad bakas būtų tinkamai padėtas. Iš dalies užpildykite baką ir paleiskite transporto priemonę, kad galėtumėte patikrinti, ar nėra nuotėkio. Tiesiog būkite atsargūs ir laikykitės saugos priemonių ir galėsite greitai grįžti į kelią. Nepamirškite pakeisti ir kuro filtro, kad naujasis siurblys veiktų sklandžiai, nes tai automobilio dalys, kurios glaudžiai tarpusavyje susijusios.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close