Automobilio turbinos remontas

Turbokompresoriaus keitimo nauju tikslingumas dažnai iššaukia galimybę atlikti smulkų ar kapitalinį turbokompresoriaus remontą. Pilnas turbokompresoriaus remontas arba smulkus remontas daugeliu atvejų leis sutaupyti pinigų remontuojant automobilį. Iš savo patirties ekspertai žino, kad visiškai atnaujintas turbokompresorius tarnaus ne ką prasčiau nei naujas. Stebėjimo patirtis parodė, kad naujo ir atnaujinto turbokompresoriaus eksploatavimo trukmės skirtumas yra nežymus arba jo visai nėra. Be to, jau dabar sunku nusipirkti turbokompresorių, o kartais tiesiog neįmanoma jų rasti, nes išimamos iš gamybos. Profesionalų turbokompresorių remontą atlieka kvalifikuotas, specialiai apmokytas personalas, naudodamas moderniausią ir patikimiausią įrangą. Turkompresorių specialistai patars dėl turbokompresoriaus remonto ir eksploatavimo, padės nustatyti turbokompresoriaus gedimo priežastis, atliks pilną diagnostiką bei įvertins visas turbokompresoriaus ir jo dalių charakteristikas. Dėl aukščiausios klasės modernios įrangos mūsų specialistai susidoros su bet kokia užduotimi atkurti jūsų turbokompresorių ir pašalinti bet kokio sudėtingumo turbokompresoriaus gedimus.

Kodėl sugedo turbokompresorius?

Prieš keičiant turbokompresorių, nepaprastai svarbu nustatyti turbokompresoriaus gedimo priežastį! Nepašalinus pirminės turbokompresoriaus gedimo priežasties, visos remontui ar naujos turbokompresoriaus pirkimui išleistos lėšos bus iššvaistytos. Turbokompresorius vėl suges! Nustatyta, kad dažniausia turbokompresoriaus gedimo priežastis yra išorinis veiksnys, tai reiškia, kad pati gedimo priežastis yra ne turbokompresoriuje, o išoriniame poveikyje jam. Pats turbokompresorius neturi pernelyg susidėvėjusių dalių, veikiančių gamintojo numatytais režimais. Turbokompresoriaus tarnavimo laikas prilyginamas variklio tarnavimo laikui. Turbokompresorių gamintojai neįtraukia savo gaminių defektų. Tai gana pagrįsta išimtis, nes šiuolaikinių turbokompresorių gamyboje naudojamos automatizuotos aukštųjų technologijų linijos. Visas gamybos procesas praeina griežtą automatizuotą kontrolę. Tiesa, kalbant apie turbokompresoriaus veikimą, situacija kiek kitokia ir su laiku praktiškai susiduriame su problema. Dažnas atvejis, kai turbo sugenda daug anksčiau nei turėtų tarnauti. Ne išimtis ir atvejai, kai naujas, neseniai sumontuotas turbokompresorius dėl kokių nors priežasčių sugenda, transporto priemonei nespėjus pravažiuoti šimto metrų, iškart po remonto dirbtuvės. Alyva iš variklio patenka į turbokompresorių, kad sutepa besisukančios turbokompresoriaus dalys. Užteršta pašalinėmis dalelėmis alyva neigiamai veikia turbokompresorių, labai pablogina judančias jo dalis, subraižo ir pažeidžia jo įvores ir guolius. Didelės abrazyvinės dalelės palieka gilius įbrėžimus griovelių pavidalu ant turbokompresoriaus rankovių ir guolių. Toks tipiškas turbokompresoriaus dalių susidėvėjimas dažniausiai siejamas su netinkamu naudoti variklio alyvos filtru. Taip pat nešvarumų variklio alyvoje priežastis gali būti netikslus variklio remontas, variklio dangčių atidarymas nepalankiomis sąlygomis. Tad labai svarbu laikytis, varikliui reikalingų sklandaus veikimo principų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close