Prieš metus Prienų krašto žmonių pasodintas sakurų sodas Nemuno pakrantėje skleidžiasi – pradeda žydėti beveik septynios dešimtys japoniškų vyšnaičių. Prasidedantis sakurų žydėjimas kasdien sutraukia būrius žmonių. Ši vieta patraukli ir dėl sutvarkytos pakrantės, pėsčiųjų takų, galimybės iš arti gėrėtis Nemunu ir kitoje upės pusėje atsiveriančiu miškingu kraštovaizdžiu.

Nuostabi Prienų r. savivaldybės inicijuota idėja puoselėjama ir toliau. Balandžio 25 d. sakurų sode pasodinta dar 20 jaunų medelių. Juos gyventojai skyrė savo kolektyvui, mokyklos klasei, šeimai, sau ir net miestui. Keletą sakurų pasodino ir Savivaldybės atstovai.

Sveikindamas susirinkusius į akciją Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas džiaugėsi, kad prieš metus pasodintas sodas puoselėjamas toliau, džiugina aplinkinius, puošia šią erdvę, ir palinkėjo džiaugtis tuo, ką patys visi kartu sukuriame.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close