Š. m. balandžio 18 d. Naujoje Ūtoje vyko Atvelykio popietė vaikams ,,Kelk, saulele !”. Vaikučiai noriai puošė didžiuosius milžinus kiaušinius įvairiais kūrybiniais darbeliais, iškarpytais iš spalvoto popieriaus. Vėliau vyko įvairios estafetės, vaikučiai lauke ieškojo ,,Velykų zuikio” paliktų kiaušinių . Kaip ir dera švenčiant vaikų Velykėles vyko kiaušinių ridenimas. Ir kaipgi vaikų Velykėlės be Velykų bobutės saldumynų.

Vaikų Velykėlėmis vadinamas Atvelykis, švenčiamas pirmąjį sekmadienį po Velykų: vėl dažomi kiaušiniai, ridenami margučiai. Tą dieną kiaušinius daužydavo tik vaikai.

Renginį organizavo Naujosios Ūtos bibliotekos bibliotekininkė Sonata Milušauskienė ir Naujosios Ūtos laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorė Vilija Zablackienė.

Dalyvavo Prienų ,,Ąžuolo” progimnazijos Naujosios Ūtos daugiafunkcio centro ,,Pelėdžiukų” grupės ir bendruomenės vaikai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close