Kovo 28 dieną Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje buvo pradėtas tęstinis literatūros sklaidos projektas „Gurmanų restoranas. Dienos pietūs: Šviežia knyga IV“, kuris šiais metais ir vėl džiugins bibliotekos lankytojus įdomiais ir netikėtais susitikimais, knygų pristatymais, literatūriniais-muzikiniais renginiais. Pirmasis projekto renginys – susitikimas su rašytoja Laura Sintija Černiauskaite ir naujausia jos knyga „Džiaugsmynas“.

Pasakodama apie knygos gimimą autorė pripažino, kad rašymas yra Dievo dovana, todėl ji savęs į griežtus rėmus tikrai nespaudžia. Rašo tada, kai ateina ūpas. Todėl ir knygos esukai, kurių knygoje yra 22, atsirado beveik per dešimtmetį. Rašytojos teigimu, šis tekstų rinkinys gimė iš kasdienybės apmąstymų, netikėtų susidūrimų, šeimos santykių, nerimo bei prasmės ieškojimo. Pavadinimas, anot autorės, atsirado visai netikėtai: penkiametis sūnus vieną rytą atsibudęs ištarė žodį, kuris buvo neįprastas. Žodis taip gražiai skambėjo, kad neliko abejonių, kaip vadinsis knyga.

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close