Kaip paprasčiau analizuoti verslo duomenis?

Įmonės vis dažniau susiduria su didžiuliu duomenų kiekiu. Tai reiškia, kad rankiniu būdu valdyti informaciją tampa sudėtinga. Tačiau su tinkamais įrankiais ir žiniomis šiandien tai visiškai įmanoma, todėl parengėme šį straipsnį, kad sužinotumėte, kas yra Power BI ir kodėl turėtumėte išmokti ja naudotis.

Kas yra Power BI?

Power BI – sukurta Microsoft – yra pramonėje pirmaujanti verslo žvalgybos platforma, kuri suteikia visą BI sprendimų diegimo bet kuriame versle sistemą. Rinkinys gali fiksuoti duomenis iš įvairių šaltinių, juos transformuoti ir generuoti interaktyvias ir automatizuotas informacijos suvestines, kurios padeda priimti įmonės strateginius sprendimus.

Prieš pradėdami kalbėti apie Power BI pranašumus, noriu pakviesti jus pagalvoti apie pagrindinius jūsų įmonės padalinius: pardavimų, žmonių valdymo, ryšių su klientais, rinkodaros, logistikos, finansų ir kt. Visi jie be išimties gamina duomenis.

Būtent tai PowerBI gali padėti jūsų verslui.

Norint pasirinkti geriausią verslo žvalgybos (BI) infrastruktūrą savo įmonei, svarbu suprasti, kaip veikia verslo žvalgybos procesas, pati Power BI ir 7 pagrindiniai įrankio naudojimo įmonėje privalumai.

Programinė įranga buvo sukurta taip, kad net ir neturintys techninių žinių vartotojai galėtų kasdien dirbti analizės procese – turėdami greitesnę prieigą prie duomenų, galėdami kasdien stebėti KPI ir prireikus siūlyti patobulinimus.

  • Pagalba priimant sprendimus

Priimti sprendimus pagal „jausmą“, kad ir koks būtų patyręs vadovas, neužtenka. Taip pat neužtenka dirbti su netvarkingais duomenimis, pasklidusiais šimtuose skaičiuoklių, kurias reikia atnaujinti rankiniu būdu. Power Bl dėl daugybės funkcijų leidžia kurti interaktyvias, išsamias ir patikimas ataskaitas.

  • Naudojimo paprastumas

Analitikas turi daugiau savarankiškumo kurti sprendimus, stebėti rezultatus ir siūlyti patobulinimus.

  • Lengvas ataskaitų dalijimasis

Naudodami „Power BI“ galite saugiai bendrinti ataskaitas su bet kuo naršyklėse, įterpdami ir naudodami programą mobiliesiems.

  • Darbas bendradarbiavimo lygiu

Taikydami gerą komandos kūrimo praktiką, keli kūrėjai gali dirbti kartu kurdami ataskaitą nuo nulio.

  • Duomenys apsaugoti ir su ribota prieiga

Failų bendrinimas debesyje, kad kiti galėtų juos pasiekti, nereiškia, kad kas nors gali juos matyti. Ir Power BI saugos funkcijos gali išspręsti šią problemą.

Pažangiausių technologijų, mažų sąnaudų, galimybės įdiegti per trumpą laiką ir vertingų paslaugų, kuriomis vadovaujamasi verslo strategija, derinys „Power BI“ tapo mėgstama vadovų platforma.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close