Kaip knygų lentynos praturtina jūsų namų estetiką?

Knygos suteikia spalvų ir charakterio bet kuriam kambariui, tačiau rasti būdų, kaip laikyti ir stilingai parodyti didelę knygų kolekciją, gali būti sunku. Nors svetainės knygų lentynų idėjos turi būti estetiškai patrauklios, jos taip pat turi atitikti kambario dydį, architektūrines detales ir knygų apimtį. Svarstant knygų lentynų idėjas, galimos parinktys priklauso nuo biudžeto ir nuo to, ar knygų lentyna turi būti nuolatinė, ar laisvai stovinti knygų lentyna, kurią prireikus galima perkelti. Įdiegti pagal užsakymą įmontuotą svetainės knygų lentyną yra investicija, kuriai reikės daugiau dėmesio ir planavimo, tačiau ji gali būti gražus ir praktiškas bet kurios šeimos svetainės papildymas.

Svetainės knygų lentynų idėjos

Svetainės knygų lentynų idėjos yra susijusios ne tik su saugojimu – svetainės lentynų idėjos taip pat yra apie erdvės suteikimą. „Kambarys be knygų yra kaip kūnas be sielos“ – tai dažnai kartojama frazė. Ir tiesa, kad knygos ir namų bibliotekos idėjos gali būti nuostabi savybė, praturtinsianti bet kurią erdvę. Galite praleisti be galo daug laiko, pinigų ir pastangų kurdami gražiai suprojektuotą erdvę su nuostabiais baldais, apšvietimu ir aksesuarais, bet tik tada, kai bus pridėtos knygos, tai tampa namais. Daugumai knygos yra būtinos norint užbaigti projektą ir suteikti jam charakterį.

Daugelyje svetainės idėjų nišos abiejose židinio pusėse yra puiki vieta ir galimybė įtraukti įmontuotų svetainės knygų lentynų rinkinį nuo grindų iki lubų. Nišos dažnai yra nepatogios formos ir nestandartinio dydžio, dėl kurių negalima susidurti, todėl suprojektuoti namų bibliotekos erdvę, kuri būtų pritaikyta pagal matmenis, yra puikus sprendimas. Svetainės lentynos ir sienos nudažytos išskirtine spalva, visa teritorija gali tapti nuostabiu židiniu. Jei lentynos nėra visiškai užpildytos, malonu matyti už nugaros kontrastingą spalvą. Lentynos iš natūralaus medžio ar sodrios spalvos nudažytos medienos arba net iš akmens gali atrodyti įspūdingai.

Kai galvojate apie svetainės saugyklą, tai ne visada yra pati akivaizdžiausia vieta knygų saugojimo idėjoms. Užuot sutelkę dėmesį į svarbiausias sritis, pvz., kamino sienelę arba sritį už sofos, verta pagalvoti, ar yra kokių nors nepastebėtų vietų, kurias galima išnaudoti paskirtims tokioms kaip knygų lentynos. Virš ir aplink durų esančią sritį panaudojant knygų lentynoms ir įmontuotų spintelių idėjoms šeimos kambariuose yra puikus būdas išnaudoti tuščią sienų erdvę, kuri kitu atveju būtų iššvaistyta. Lentynos nuo grindų iki lubų, apgaubiančios duris, padeda sukurti simetriją, o nudažytos ryškiu atspalviu, kontrastuojančiu su svetaine, gali atrodyti stulbinančiai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close