Kalneliai, ežerai

Ir sidabrinės brastos,

Pajūrio kopos.

Lygumos,

Miškai – žali…

Žinau –

Nedidelis gimtasis mano kraštas,

Bet išmatuot jį

Tiktai širdimi gali.

Šiais gražiais Eugenijaus Matuzevičiaus žodžiais prasidėjo, Šilavoto laisvalaikio salėje vykęs, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai ir Lietuvių kalbos dienoms skirtas renginys „Myliu kraštą, kuriame gimiau”.

Kovo 11-oji – tai viena svarbiausių Lietuvos istorijos datų, kuomet patvirtinome savo apsisprendimą gyventi ir kurti nepriklausomoje Lietuvoje. Tačiau Laisvė suteikia ne tik daugybę galimybių, bet ir pareikalauja asmeninės atsakomybės. Lietuva – tai mūsų protėvių žemė, mūsų istorija, mūsų papročiai ir tradicijos, mūsų kalba. Ir kaip rašė Mikalojus Daukša: „Ne žemės derlumu, ne drabužių skirtingumu, ne šalies gražumu, ne miestų ir pilių tvirtumu gyvuoja tautos, bet daugiausia išlaikydamos ir vartodamos savo kalbą…“. Branginkime ir puoselėkime savo gimtąjį kraštą bei vertinkime savo laisvę.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga susirinkusius pasveikinimo Šilavoto seniūnijos seniūnė Neringa Pikčilingienė.

Renginio svečiai Kazlų Rūdos savivaldybės Kultūros centro Plutiškių kultūros namų mėgėjų teatras „Pluta“ pakvietė pasižiūrėti nuotaikingą spektaklį „Trys mylimos“ (pagal Žemaitę).

Nuoširdžiai dėkojame šauniems Plutiškių teatro artistams, folkloro kolektyvo „Vabalkšnė“ dainininkams ir jų vadovei bei režisierei Žibutei Labutienei už puikiai praleistą vakarą. Linkime gražių kūrybinių idėjų, kantrybės, sveikatos ir įkvėpimo darbams, kurie puošia ir garsina gimtąjį kraštą.

  Šilavoto laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorė Saulė Blėdienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close