Birštono muziejuje jau 15-likti metai iš eilės suskamba vaikų deklamuojami eilėraščiai ir dainuojamo dainos Tėvynei Lietuvai. Š. m. kovo 10 d. 10.00 val. Birštono muziejuje tradiciškai rinkosi Birštono lopšelio-darželio „Vyturėlis“ vaikai, kurie pristatė savo piešinių parodą „Mano piešinys, skambi daina gimtinei“ ir meninę programą, skirtą kovo 11 dienai. Renginį vedė ir dalyvius pristatė mokytoja Lidija Kubilienė Programoje šiais metais dalyvavo „Ežiukų“ (aukl. Gražina Baranauskaitė), „Boružiukų“ (aukl.: Kristina Mulerčikienė, Edita Bagdonienė) ir „Pelėdžiukų“ (aukl.: Žaneta Lapinskienė, Lidija Kubilienė) grupių ugdytiniai. Pradžioje kartu su susirinkusiais renginio dalyviais vaikai pagiedojo Lietuvos himną, po to vaikai deklamavo J. Degutytės, R. Skučaitės ir kitų autorių eilėraščius apie gimtinę. Koncertinės programos metu skambėjo dainos „Nupiešiu Lietuvą” (aut. I. Šeduikienė) ir „Mano rytas” (Muzika R. Pliaukštos, Žodžiai M. Vainilaičio), vaikų muzikos vadovė Viktorija Karžinauskienė. Birštono muziejaus direktorė Vilijeta Šalomskienė dėkojo vaikams už parengtą parodą ir gražią meninę programą, ir linkėjo visiems užaugti dorais Lietuvą mylinčiais piliečiais. Birštono lopšelio-darželio „Vyturėlis“ direktorius Almantas Jakimavičius džiaugėsi, kad ši tradicija gyvuoja jau daug metų ir tikisi ateityje kartu su muziejumi surengti dar ne vieną bendrą renginį.

Vaikų piešinių parodą „Mano piešinys, skambi daina gimtinei“ Birštono muziejuje (Vytauto g.9, Birštonas) kviečiame apžiūrėti iki š. m. kovo 31 d.

Birštono muziejaus muziejininkė-edukatorė Irma Kereišienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close