Pamiršote seifo kodą? Ką daryti?

Praėjo šiek tiek laiko, kai jums nereikėjo patekti į savo seifą. Tiesą sakant, tiek ilgai, kad neįsivaizduojate, koks yra jo kodas. Panika kyla ir jūs nežinote, ką daryti. Jei pamiršote savo seifo kodą, šaltkalvis gali jums padėti keliais būdais. Priklausomai nuo jūsų turimo seifo tipo, priklausys, kiek gali būti galimybių patekti į seifą. Viena iš priežasčių, kodėl norite paskambinti profesionaliam šaltkalviui, kuris padėtų patekti į jūsų seifą, yra užtikrinti, kad seifas veiktų gerai. Ne visi seifai yra sukurti vienodai, todėl patariama susisiekti su kvalifikuotu šaltkalviu, kad sužinotumėte, kokios yra jūsų galimybės bandant patekti į seifą.

Ar turite raktą? Gal jis padės atidaryti seifą?

Kai kuriuose seifuose yra rakto nepaisymo atsarginė kopija. Vietoj kodo galima naudoti raktą ir tai suteikia greitą ir paprastą būdą grįžti į seifą. Šį raktą būtumėte gavę pirkdami seifą. Jei taip pat pametėte savo seifo raktą, profesionalus šaltkalvis galės sukurti naują raktą ir tokiu būdu panaikinti jūsų seifo spyną. Seifas yra svarbus prietaisas daiktams ir turtui laikyti. Seifas yra ne tik saugus nuo vagystės, bet ir atsparus ugniai, todėl jūsų svarbūs dokumentai, įranga ar kitas turtas yra saugūs. Seifai reikalingi ir naudingi net ir tuo atveju, jei būstas ar biuras yra apdrausti ir apsaugoti šarvuotomis durimis, signalizacija ar kameromis. Visa tai tik apsunkins vagystę arba leis susigrąžinti finansinius nuostolius, tačiau pametus vertingus asmeninius daiktus, nuotraukas ar dokumentus gali kilti daugybė kitų problemų. Avarinis seifo atrakinimas dažnai netikėtai reikalingas, kai sugenda seifo užraktas ar užraktas arba įvyksta kiti nenumatyti įvykiai. Situacijų gali būti daug įvairių, todėl visoms joms pasiruošti reikia avarinio seifo atidarymo eksperto. Greitas atsakas ir savalaikiškumas yra vienas iš svarbiausių veiksnių, padedančių laiku ir greitai atrakinti saugius užraktus, jums gali padėti avarinis-atrakinimas.lt.

Kas yra pagalbos kodas?

Kai jūsų seife nėra rakto nepaisymo parinkties, jį paprastai galima pasiekti naudojant pagalbos kodą. Tai kodas, kurį galima pridėti prie seifo, kad jį būtų galima atidaryti ir kuriam reikalingi specialūs įrankiai. Ne visi šaltkalviai tai turi. Avarinis seifo atidarymas – tai profesionalų atliekama paslauga. Visų dydžių ir saugumo lygių seifai gali sugesti, taip pat galite pamiršti užrakto derinį arba pamesti seifo raktą. Apsaugos kodus ir kodines spynas galima atkurti naudojant modernius, sertifikuotus įrenginius. Jei reikia, seifų spynos, raktai ir spynos gali būti keičiamos. Sugedusius ir neveikiančius seifo raktus ir spynas galima suremontuoti, saugumo sumetimais bus pagaminti atsarginiai seifo rakteliai.

Kaip sugalvoti kodą?

Gali būti sunku prisiminti visus kodus, PIN kodus ir slaptažodžius, kuriuos visi turime kasdieniame gyvenime. Jau nekalbant apie naudotus vieną kartą. Patartina saugoti kodą labai protingoje vietoje arba užtikrinti, kad naudotumėte numerį, kuris jums reiškia tai, ko niekas kitas nežino. Šaldytuve esančių pirkinių sąraše gali būti kruopščiai paslėptas paslaptingas pranešimas, kurį galite iššifruoti tik jūs. Kita kodo slėpimo idėja yra įrašas, priklijuojamas prie tam tikros knygos puslapio arba įstumiamas į įrašo rankovę.

Taigi, jei nutiko taip, kad nepamenate slaptažodžio, būtinai kreipkitės į profesionalus, kurie atliks savo darbą greitai, sklandžiai ir svarbiausia, kad išsaugos seifą ir vėl juo galėsite naudotis.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close