„MediCA klinika“ po susijungimo su „InMedica“ šeimos klinikų tinklu paslaugas toliau teiks bendru pavadinimu

„MediCA klinika“ tinklas, vienijantis daugiau nei trisdešimt šeimos sveikatos klinikų visoje šalyje keičia pavadinimą ir tampa „InMedica“. Nuo šiol pacientai reikalingas šeimos medicinos paslaugas galės gauti daugiau nei šešiasdešimtyje „InMedica“ klinikų visoje Lietuvoje.

Nuo praėjusių metų tai pačiai „InMedica grupei“ priklausančių šeimos klinikų pavadinimų suvienodinimas leis pacientams gauti šeimos sveikatos paslaugas, paremtas geriausia gydytojų patirtimi bei nuolatiniu tarpusavio bendradarbiavimu, siekiant pacientui suteikti efektyviausią gydymą.

„Daugiau nei metus trukęs šeimos tinklų sujungimas į „InMedica“ nėra tik vardo pakeitimas. Tai pažadas pacientams, kad jų sveikata rūpinsis dar daugiau aukščiausios kvalifikacijos šeimos gydytojų, gydytojų specialistų bei slaugytojų. Tikime, jog šis susijungimas žymiai prisidės prie efektyvesnės šalies sveikatos sektoriaus veiklos ir jos kokybės gerinimo – ilgametė šeimos klinikų patirtis leis dar paprasčiau teikti aukščiausios kokybės medicinos paslaugas“, – sako „InMedica“ regioninių šeimos klinikų vadovas Arūnas Ivanauskas.

Išaugusiame „InMedica“ šeimos klinikų tinkle ir toliau bus teikiamos visos šeimos medicinos paslaugos: šeimos gydytojų konsultacijos, prevencinės programos, tyrimai bei skiepai. Kai kuriose tinklo klinikose pacientai taip pat galės užsiregistruoti kardiologų, ortopedų-traumatologų, neurologų ir kitų gydytojų specialistų konsultacijoms bei tyrimams.

Gydytojų specialistų bei chirurgines paslaugas pacientai gali gauti ir tai pačiai „InMedica grupei“ priklausančiose „Kardiolitos klinikose“. Skirtingų profilių gydymo įstaigų koncentracija vienoje grupėje leidžia užtikrinti gydymo tęstinumą, aukštesnę paslaugų kokybę bei vienų geriausių gydytojų Lietuvoje pagalbą sprendžiant pacientų sveikatos problemas.

Atsižvelgiant į sparčiai augantį susidomėjimą sveikatos tyrimais, „InMedica“ šeimos klinikų pacientams siūlomas itin platus laboratorinių tyrimų spektras. Siekiant užtikrinti tyrimų kokybę, didžiuosiuose šalies miestuose įsikūrusiose „InMedica“ laboratorijose pasitelkiama itin pažangi laboratorinė įranga, naudojamos pilnai automatizuotos laboratorijos sistemos. Modernūs mėginio ištyrimo procesai leidžia efektyvinti veiklą ir klaidų tikimybę sumažinti iki minimalios, o pacientams išsami ir itin tiksli informacija apie jų sveikatos būklę pateikiama greičiau.

Laboratorinių tyrimų bei skiepų paslaugos pacientams teikiamos ir „InMedica Express“ padaliniuose.

Ką svarbu žinoti „MediCA klinika“ pacientams?

Dėl pasikeitusio pavadinimo buvusių „MediCA klinika“ padalinių pacientams nereikia imtis jokių papildomų veiksmų.

„Pacientams tikrai nereikia nuogąstauti dėl persirašymo. Vienu vardu veikiančiose „InMedica“ klinikose jie ir toliau galės naudotis tomis pačiomis šeimos sveikatos priežiūros paslaugomis, kurios buvo prieinamos ir anksčiau. Paslaugas teiks tie patys gydytojai, slaugytojai ir kiti personalo darbuotojai“, – sako „InMedica“ regioninių šeimos klinikų vadovas.

A.  Ivanauskas priduria, kad dvidešimt devyniuose šalies miestuose įsikūrusios „InMedica“ šeimos klinikos yra pasirašiusios sutartis su Teritorinėmis ligonių kasomis. Tai užtikrina, kad prie „InMedica“ klinikų prisirašiusiems pacientams, draustiems privalomuoju sveikatos draudimu, pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos, finansuojamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis, yra teikiamos nemokamai.

Klinika nauju pavadinimu:

Vytauto g. 40, Prienai,

tel. (8 319) 60 474

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close