Stogo langų pasirinkimas: gidas

Stogo langai yra ne tik labai skoningas namo akcentas, kuris puošia, tačiau taip pat ir funkcionalus elementas, kuris leidžia matyti dangų, grožėtis žvaigždėmis. Kadangi poreikis namuose turėti stogo langus yra didelis, natūralu, kad rinka į tai reaguodama – pateikia ir gana plačią pasiūlą.

Dažniausiai stogo langai yra perkami internetu. Tai yra labai patogi galimybė palyginti opcijas. O kokios techninės charakteristikos renkantis yra svarbiausios?

  • Matmenys.

Galima užsisakyti langus pagal asmeninius poreikius, kurie yra gaminami konkrečiai Jums, arba galima pirkti tokius, kurie jau yra pagaminti. Žinoma, kad antrasis variantas yra kur kas pigesnis. Jeigu Jūsų namai yra klasikinio stiliaus ir langų dėjimo vieta taip pat yra standartas – tokiu atveju tiek profilius, tirk stiklus galima ir verta pirkti statybinių prekių pardavimo centruose. Gausite tikrai gera kokybę, tačiau kur kas pigiau.

  • Stilius.

Stilių dažniausiai lemia rėmeliai. Nors daugelis renkasi plastikinius rėmelius, tačiau tikrai galima rasti ir medinius bei visokius kitokius, kurie derinami prie fasado. Esant plačiai pasiūlai žiūrėkite, kad jie ne tik gražiai atrodytų dabar, tačiau ir po daugelio metų.

  • Gamintojas.

Dar vienas svarbus aspektas renkantis yra gamintojas. Vieni sulaukia daugiau dėmesio, kiti, deja, ne tokie mėgstami bei vertinami labai įvairiai. Svarbiausia yra remtis kitų žmonių nuomonėmis, kadangi tai padėti greičiau susidaryti vaizdą apie tam tikro gamintojo gaminius.

  • Rėmas.

Kinta ne tik rėmo storumas, tačiau taip pat ir jo estetika, žinoma, kitos smulkmenos. Perkant internetu dažniausiai gaminiai labai detaliai aprašyti. Tai pagreitina paieškas ir padeda rasti tai, kas Jums labiausiai tinka.

  • Varstymo galimybė.

Galiausiai, ne visi langai gali būti varstomi ir ne visada reikia, kad jie tokie būtų. Pavyzdžiui, stoglangiai dažniausiai lieka toje pačioje pozicijoje, kaip ir įdėjimo metu. Tačiau faktas, kad jie vis tiek atrodo puikiai.

Daugeliui žmonių namai yra pati svarbiausia vieta žemėje, kurioje yra gera būti, jauku gyventi. Žinoma, kad norisi, kad namuose viskas iki mažiausių smulkmenų būtų tobula. Ir tai yra įmanoma. Tik reikia stengtis, kurti ir dirbti. Tuomet Jus džiugins ne tik stogo langai, tačiau ir kiti komponentai, kurie Jums yra svarbūs.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close