Birštonas vėl tarp laimėtojų: tapo „Sėkmingiausia 2022 m. turizmo traukos vietove“

Penktadienį jau aštuonioliktą kartą rengiamuose „Turizmo sėkmingiausiųjų” apdovanojimuose ir vėl triumfavo Birštonas. Kurortas, kaip ir 2015 bei 2019 metais, paskelbtas „Sėkmingiausia turizmo traukos vietove“. Nugalėjęs konkurentus – Kauno rajoną ir Klaipėdos miestą – šiais metais Birštonas įvertintas už ilgiausią rogučių trasą Lietuvoje, naują sporto ir sveikatingumo centrą bei kitas reikšmingas naujoves.

Sausio 27–29 dienomis vyko didžiausia Baltijos šalyse specializuota tarptautinė turizmo paroda „Adventur 2023“. Pirmąją parodos dieną buvo paskelbti tie, kuriems reprezentuoti Lietuvos turizmą 2022 metais sekėsi geriausiai. Sėkmingiausia 2022 metų turizmo traukos vietove paskelbtas ir apdovanotas Birštono kurortas. Apdovanojimą „Litexpo“ parodų rūmų scenoje atsiėmė Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė.

„Dėkoju už šį garbingą apdovanojimą. Smagu, kad turime tiek daug Birštono kurorto gerbėjų – Vėtrungė dar kartą įrodo, kad Lietuvoje vėjai pučia teisinga kryptimi“, – pasidžiaugė Savivaldybės merė.

Birštonui garbingas apdovanojimas įteiktas už naujas pramogas turistams ir kasmet gerėjančią miesto infrastruktūrą. 2022 m. čia duris atvėrė Birštono sporto ir sveikatingumo centras, atidaryta keleivinių laivų prieplauka, įrengta ilgiausia šalyje rogučių trasa „Pramogų kalnas“, radijo bangomis valdomas pirmasis visureigių parkas Lietuvoje, pastatytas unikalus laipiojimo bokštas „Smagu lipti“, atnaujinta infrastruktūra (įrengtas abi miesto puses jungiantis ir patekimą prie apžvalgos bokšto lengvinantis pėsčiųjų ir dviračių viadukas).

Žiniasklaidoje nestigo žinučių apie išskirtines sveikatinimo procedūras, tokias kaip šieno kompresas, sausas mineralinis vanduo ar „Šreko“ purvas. Taip pat kurorte, reaguojant į aktualijas, buvo rengiamos nemokamos ekskursijos pabėgėliams iš Ukrainos. Šiemet Lietuvos verslo konfederacija Birštono savivaldybei skyrė „Auksinės krivūlės“ apdovanojimą „Už aktyvumą atstovaujant kurortų ir juose veikiančių verslų interesus“.

Birštonas „Sėkmingiausios turizmo traukos vietovės“ nominaciją pelno jau trečią kartą. Kurortas turizmo „oskaru“ apdovanotas 2015 m. ir 2019 m. už sveikatos kurorto tradicijų tęsimą, investavimą į inovacijas, dėmesio skyrimą tvariam vystymuisi, kokybiškiems kultūros ir sporto renginiams.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close