Ilgametė Stakliškių gydymo įstaigos vadovė Jūratė Studinskienė baigė darbo karjerą

Sausio 30 d. Jiezno pirminės sveikatos priežiūros centro kolektyvas atsisveikino su darbo karjerą baigusia gydytoja, ilgamete buvusio Stakliškių pirminės sveikatos priežiūros centro (iki reorganizacijos 2022 m.) vadove Jūrate Studinskiene.

Į užtarnautą poilsį gydytoja išėjo išdirbusi Stakliškėse beveik 41 metus, iš jų daugiau nei 20 metų ėjo vadovaujamas pareigas. Bendras darbo stažas medicinos srityje – 47 metai.

Padėkoti medikei už ilgametį profesionalų ir nuoširdų darbą atvyko Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas. Meras palinkėjo stiprios sveikatos, ilgų gyvenimo metų, daugiau laiko pomėgiams, šeimai, o svarbiausia – sau.

Daug jautrių žodžių, šiltų apkabinimų gydytojai, vadovei ir kolegei skyrė

Jiezno PSPC direktorius Modestas Dimša, Stakliškių seniūnijos seniūnė Nijolė Ivanovienė ir seniūnijos darbuotojai, kolegos medikai ir visi bendradarbiai.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close